Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy reagálnátok ha a főnökötö...

Hogy reagálnátok ha a főnökötök a szemetekbe hazudna olyan dolog kapcsán amely feketén fehéren azonnal ott abban a pillanatban cáfolható akár?

Figyelt kérdés

Ott a kezemben az okostelefon, mobilnet, be vagyok lépve az ügyfélkapuba.

Látom a nav-os bejelentésemet, látom a jelentett bért hónaptól hónapra látom a jelentett heti óraszámot stb.

Feketén fehéren ott van minden előttem.

És a főnököm a pofámba hazudik azt hazudja be vagyok jelentve X ft-ra X munkaidővel miközben ott a kezemben azonnal a cáfolat, ott a nav-os adat hogy HAZUDIK!


Erre a szitura hogyan és mit reagálnátok?


2021. júl. 30. 12:51
1 2 3
 21/23 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Kérdező, akadj már le erről a témáról, mindenki tudja, hogy ezt a kérdést sokadjára teszed fel...

Mindjárt begurulsz, elküldesz mindenki ahova gondolod...ahogy szoktad! Utána meg törlik a kérdésedet! Ezt akarod?

2021. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

1. Fogod a munkaszerződésedet és megnézed benne a bruttó béredet.

2. Fogod a mostani fizetési papírodat amin a 186 ezer bruttód szerepel.

3. Odamész a elnökhöz és kérsz tőle egy szabad délelőttöt mert a nav ügyfélszolgálatára kell menned a bérpapírjaiddal és a munkaszerződéseddel.

4. Nézed a főnök fejét.


Stílusod alapján azt alapítványi iskolás troll is lehetnél.


Először az állítod, hogy nem vagy bejelentve. Miután ezt cáfolták azután hőbörögni kezdesz mert kevesebb a nettód, mint vártad. Tettél ez ellen valamit azon kívül, hogy a gyakorin trollkodsz?

2021. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

". Odamész a elnökhöz és kérsz tőle egy szabad délelőttöt mert a nav ügyfélszolgálatára kell menned a bérpapírjaiddal és a munkaszerződéseddel.


4. Nézed a főnök fejét."


Ühüm. A főnök meg fog egy papírt ráírja felmondás. És volt állás nincs állás.

NEM A NYÚL VISZI A PUSKÁT!!


hagyjuk ezeket a műműjer álvadnyugati dumákat hogy odamegyek a főnökhöz hogy megyek feljelenteni a helyet.


nekem van szükségem a cégre és nem a cégnek rám!!

Ennyit kéne felfogni!!


"Először az állítod, hogy nem vagy bejelentve. "


SOHA NEM ÁLLÍTOTTAM ILYET!! SOHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Idézd már be ahol ezt írtam.

2021. júl. 31. 09:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!