Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik elköltöztek budapestről...

Akik elköltöztek budapestről vidékre, vagy szép zöld agglomerációba, milyen érzéssel tölt el onnan bemenni mondjuk Soroksárra?

Figyelt kérdés
Én 6 éve lakom egy gyönyörű budapesthez közeli helyen és ma bekellett mennem a sűrűbe. Nekem szörnyű érzés volt! Nyomasztónak, koszosnak, veszélyesnek éreztem, nameg zsúfoltnak. Nem tudom elképzeléni, hogy tudtam ott élni/életben/egészségben maradni.

2021. júl. 30. 23:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Most nem azért mondom, de Budapestet Soroksárral azonosítani eléggé mellélövés.
2021. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát figyelj, van 2-3 kerület ami szép és a többi kb ugyan az mint a 8. kerület, vagy soroksár... ez az igazság. A külváros meg szinte vidék. Szóval nyugodtan lehet soroksárral azonosítani. megjegyzem nem ott laktam, hanem a IV.-ben és az is kint van már.
2021. júl. 30. 23:21
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Onnantól hogy számodra Budapest = Soroksár vidék meg = szép zöld agglomeráció igazából nincs miről beszélni.
2021. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek BP-re járni az agglomerációból.

De most azon kívül, hogy elmondtad, milyen szép zöld helyen élsz, és hogy milyen szörnyű - szerinted - a főváros, volt értelme a kérdésnek?

2021. júl. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom miért Soroksárt hoztad fel példának, szerintem az nem olyan rossz környék. Én pl a belvárosz utálom, minden koszos, mocskos, szaros. Zuglóban lakom, a jó részén, de annak is van lepra része.
2021. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Én soroksáron lakok a dunaparton és imádom :D Nem értem én sem a kérdést.
2021. júl. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk ott öngól a kérdés, hogy Soroksár gyakorlatilag egy Budapesthez csatolt nagyobb falu.


1/10-ed részén családi házak vannak 9/10-ed részén meg konkrétan semmi nincsen csak "zöld".

2021. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Agglomeracioban elek, es nagyon sok mindent megadnek hogy Soroksaron vagy a 8ban elhessek. Hanyingerem van a "szep zold kertvarostol", a nyugitol, a sznoboktol, a 40 eves kisbabas karrierista anyukaktol, a dzsezz koncertektol, az egesz kisvarostol..
2021. júl. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Elköltöztem Budapestről, gyönyörű parkos helyre. Azóta is bánom és vágyok vissza.

A legjobb Budapesten lakni, de nyugodt környezetben.

Aki Budapesten lakik nyugodt környezetben az a legszerencsésebb az országban.


A kérdés pedig kamu troll direkt provokatív.

2021. júl. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%

Mi a baj Soroksárral ? Gyakran megfordulok ott, mivel sváb családból származom és lakik abban a kerületben rokonom. Egyébként Csepelnek is van olyan része, ahol szívesen laknék. Pont Buda nem kéne, illetve az ahhoz közeli agglomeráció. Nem a táj, hanem az emberek többsége miatt. Orbán, Havas, sznob anyukák, stb.


Egyébként én Taksonyban élek és imádom.

2021. aug. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!