Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Furcsa,ha valaki nincs tisztáb...

Furcsa,ha valaki nincs tisztában legalább az alapvető jogokkal, dolgokkal politikával?

Figyelt kérdés

A csaj már 25 éves

Szep, rendes,tiszteletteljes

Főz, mos, takarít,dolgozik is

Rendes állása van.


De olyan buta szegény,

én nem is ertem,hogy lehet neki érettségje, meg szakmája meg angol alap nyelvvizsgaja


A helyet a következő volt

Tesa bemutatta a csajt mesélt magarol pár dolgot,az ugy rendben is van,valahogy szóba jött a politika,a leggázabb ennek a csajnak fogalma sincs arról,hogy működik Magyarország, mit csinál Orbán stb, választás lesz majd...

Napi hírekkel sincs tisztában.


Ő kb ennyit tudd a politikáról,hogy van szélső jobb, szélső bal oldal,de kik ők mit csinálnak azt nem tudja. Azt se tudja ki Mészáros Lőrinc, Soros György..


Kérdeztük,hogy azért nézi a tv követi a híreket,az volt a válasza,hogy nem, mert a média azt mutat amit akar és,hogy az RTL folyton kritizálja az Orbán kormányt,a TV2 meg istenit.. már 3 éve nem nézz tv.

Tovább folytatta a csaj,hogy de napi szinten hallja ezt az Lmbtq hülyeséget.

És utána olvasott és az a véleménye, hogy az egész törvényből kiragadtak egy szót és most megy a tiltakozás a semmin.

Lmbtq nem homofób törvény,csak a kisgyerekeknek van meghúzza egy határ,hogy az iskola nem reklámozzhat a tanár két meleg pár ha jól értette

Nincs benne semmi olyan,hogy nem szabad melegnek lenni.


Őszintén tényleg van ilyen ember a világon aki teljesen full politika mentes és nem érdekli a dolog?



2021. júl. 31. 05:39
A kérdező szavazást indított:
Ez elég fura, illene tudni legalább a legalapabb politikai dolgokat
Nem fura, ő döntése,hogy nem akar politizálni
38 szavazat
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:

Soha senkivel nem találkoztam még,jó tudom a politika más


De voltak ennél gázabb dolgok is,átjön este a csaj,megy a v3 az eszbontok,van valami kérdés,és azon gondolkodik,hogy jajj de ismerős ő ezt hallotta már,de nem jut eszébe a válasz

Baszki egy kérdésre se tudott válaszolni.


Nem járt általános iskolába?? Vagy mi

Megjegyeztem tesomnak,hogy figyi ez elég buta egy lány,ha még az eszbontokon is gondolkodnia kell

2021. júl. 31. 05:43
 2/39 anonim ***** válasza:
87%

Miért csúfolod, miért nézed le? Szerintem a leírás alapján EGYÁLTALÁN nincs vele semmi baj az égvilágon.


Van, akit nem érdekel a politika és elvan a saját maga kis világában.


Ui: a szomszédja vagy?

2021. júl. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Nem


Jó én soha nem találkoztam még ilyen emberre,aki ennyire nincs tisztában a legalapabb dolgokkal


Nem is a politika itt a lényeg hanem az,hogy konkrétan saját magának bizonyítja be menynire buta mert még az eszbontok kérdést se tudja

2021. júl. 31. 06:58
 4/39 A kérdező kommentje:
Jó én még ilyen buta lánnyal nem találkoztam aki iskolázott tanult,de buta
2021. júl. 31. 06:58
 5/39 anonim ***** válasza:
84%

25 eves vagyok, de semmit nem tudok a politikáról, meg a politikusokról. Hallom a nevüket, hallom a botrányokat, ki mennyiért építtet szállodát magának, de nem tudom mit is csinálnak ők igazából. Választásról is annyit tudok, majd jön valamikor.

Ennek ellenére van két diplomám, két nyelvvizsgám, és sikeres vagyok a szakmai életben.

A te írásképed viszont van olyan buta, mint amilyennek te ezt a lányt beállítod.

Ja, és 10 éve nem nézek tévét, csak filmet teszek rá netflixről. :)

2021. júl. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
86%
Engem 48 évesen sem érdekel a politika, ha nézek is véletlenül tévét, akkor is csak ismeretterjesztő műsorokat. 🤷‍♂️
2021. júl. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
73%

És akiket itt nem érdekel a politika, azok ugye nem is szavaznak soha? A konzultációt sem töltik ki.

Mert ugye nem érdekli őket a politika

2021. júl. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

De ember

Itt nem a politika a lényeg

Hanem az,hogy még egy eszbontos kérdésre se tudja a választ annyira buta

2021. júl. 31. 07:48
 9/39 anonim ***** válasza:
78%
A butaság ott kezdődik, ha valaki lenézi a másikat.
2021. júl. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Hát ha nem érdeklik akkor gondolom nem tölti ki
2021. júl. 31. 07:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!