Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Alapvetően nagyon odafigyelek...

Alapvetően nagyon odafigyelek arra, hogy mire költök, de ha un. Nem feltétlen szükséges dolgokat veszek, amit azert veszek, mert örömet okoz, mindig jön a kiselőadás. Valaki van még ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem beszélek sokat anyámmal, nem túl jó a kapcsolatunk, de ma hazajöttem, és elmeséltem, hogy vettem a kutyámnak egy labdát, ami villog a sötétben 2000 ft volt.

És megkaptam, hogy csak elszorom a pénzem, miert veszek ilyen felesleges dolgokat stb.

Nem is nagyon osztok meg vele dolgokat, mert tudom, hogy milyen, de ha véletlen örömömben valamit mégis elmondok, ez lesz. Megfogadtam, hogy nem mondok el neki diolgokat, de tudjátok belül úgy vágyom arra, hogy örüljön velem. Nem tudom, egyszerűen jólesne...


Ne haragudjatok, ha nem epp a legösszefüggőbben fogalmaztam vagy ilyesmi, csak olyan szomorú lettem.

És tudom, a megoldás, hogy nem osztok meg vele dolgokat, csak néha olyan jó érzés lenne velem.

Nemetjuhászom van, és a kutyázás , kutyatanítás, meg minden ide kapcsolodó dolog az én legnagyobb hobbim és sok örömet okoz.


2018. dec. 2. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Ne foglalkozz vele. Tudom, hogy nehéz, de ne hagyd hogy lehúzzon. Mindenkinek szüksége van (lenne) arra, hogy legyen valami hobbija. Pl ha anyádnak is lenne hobbija, akkor nem lenne ennyi felesleges ideje arra, hogy olyan dolgokba szóljon bele, amihez semmi köze. :)
2018. dec. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4%

Világító labda a kutyának????

Na te rendesen elszarod a pént.

Igaza van anyádnak.

2018. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen megértem a problémádat. Sajnos az a legjobb, ha nem osztod meg vele ezeket a dolgokat. Mondd el olyannak, aki nem kezd el az anyagiakon pörögni egy ilyen infó miatt.
2018. dec. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11%

Még mindig túl sokat beszélsz vele.

Ha nem megy a leválás anyádról, akkor egy pszichológus segíthet.

2018. dec. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne mond el akkor. Vagy csak közöld és kész ha rákérdeznek.


Amikor még otthon laktam vettem egy telefont 70 ezerért. 1 éves használt Samsung S4-et. Na csak akkor mondtam meg Apának amikor már megvolt. Tudtam mi lesz a reakció. Mi a fenének költöttem egy telefonra ennyit. Hát mert én is akartam olyat... Nem cseszett le nagyon, de azért mondta ő is a magáét egy 10 percig.

Már külön lakok, a férjemmel sok dolgot megveszünk. Egyátalán nem lét szükséges dolgok. De mellette teszünk félre. Igaz, így nem is haladunk úgy mint amikor nem költöttünk ennyit. Pont tegnap rendeltem a macskáimnak dolgokat és nem 2000 Forintért. Persze otthon mondják, hogy jó hülyék vagyunk kb. Hát én azt szoktam mondani, hogy van félre tett pénzünk, senkitől nem kértünk még kölcsön, addig nem szólhatnak semmit. Meg bizony ők is költenek úgymond hülyeségekre! Csak az más, mert az nekik fontosabb dolgok. De már mostanában nem szólnak annyira.

2018. dec. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!