Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Halt meg hozzátartozód/ismerős...

Halt meg hozzátartozód/ismerősöd a koronavírusban? Változott a vírushoz való hozzáállásod utána?

Figyelt kérdés

Rá lehetett fogni, hogy már amúgy is idős volt, vagy volt krónikus alapbetegsége eleve? Mennyire érvényesült ez az elv?

Mennyire tudtad elfogadni a dolgot, hogy a COVID volt?

Változtatott valamit a vírushoz való hozzáállásodon? Ha igen, hogyan?



2021. júl. 31. 12:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%
A covid kezdetekor megijedtem, aztán a nevetséges kommunikáció és a tapasztalataim hatására megváltozott a véleményem, nem tartom veszélyes betegségnek a covidot. 2 covid pozitív ismerősöm halt meg (házaspár), súlyos alapbetegségük nem volt, csak sajnos a fiuk megijedt, mert megmérte a véroxigén szintjüket, ami alacsonyabb volt, de tüneteik nem voltak. Kórházba vitette őket és 1 hét múlva meghaltak. Valamint 2 ismerősöm az oltás után rosszul lett és néhány nap múlva meg is halt.
2021. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
45%
Elég csak azt kimondani, hogy 800 gyerek lett félárva/árva.
2021. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

2 ismerősöm is meghalt ráadásul 1 családon belül apa és fia. A temetésük is egyszerre volt. Egyik idős volt a másik 40 éves és túlsúlyos. Talán még mindig életben lennének, ha nem rakták volna rá őket lélegeztető gépre, bár ebben nem vagyok teljesen biztos.

Mielőtt elkezdődött ez az egész covid sztori, nagyon beteg voltam, hát elmodhatom, hogy ennyire szarul még nem éreztem magam soha. Alig tudtam fent maradni, nem volt magas lázam, de egyfolytában aludni akartam. Fájt a légcsövem ahogy vettem a levegőt,olyan érzés volt, mintha tüzet lélegeztem volna be,aztán rá pár napra azt vettem észre, hogy néha elfelejtek levegőt venni. Mintha elfelejtettem volna, hogy hogyan kell lélegezni,ez kb 1 hétig tartot és akkor jött a nagy bejelentés a Covidról. Elkezdtem összerakni a dolgokat és rájöttem, hogy az ausztriai gócpontnál egy páran jól arcon köhögtek. Szóval,a vírus létezik, a véleményem azóta sem változott. Egészségügyben dolgozok, de nem dolgoztam covid osztályon viszont ismerőseim igen. Amiket meséltek, szerintem annak nem akar senki a részese lenni.

2021. aug. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!