Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez enyhe változata volt a...

Ez enyhe változata volt a koronavírusnak vagy súlyos? Egy hétig tartott és magas lázam volt, 38 fok 3-4 napig, nem ment le, csak utána, de a 7. napon már nem volt és elmentem kocogni! de baromira meg voltam ijedve.

Figyelt kérdés
Ez még 4 hónapja volt. nem jelen tettem hogy kovidom van mert nem akartam karantént, de megcsináltattam antitestet és sok volt! csak láz volt meg fáradtság más tünet nem.
2021. jún. 20. 22:32
1 2
 1/13 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Enyhe.
2021. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Enyhe. De attól még bunkó, felelősségre teljesen szaró ember vagy. A karantént nem véletlenül találták ki.
2021. jún. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Hát a láz elég komoly tud lenni. Szerintem ez már inkább súlyos koronavírus. Voltam már lázas más betegségeknél de olyan rossz volt hogy úgy éreztem alig élek.
2021. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Valakinek vásárolnia is kell! Meg patikába is kell menni! De te legyél felelős helyettem is és maradj otthon és a wc-n is viselj maszkot! ;D
2021. jún. 20. 22:47
 5/13 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
85%

Mindenkinek addig ekkora nagy a pofája, míg mondjuk tulajdon testvére, anyja, felesége, gyereke nem hal ebbe bele.

Hány olyan betegem, ismerősöm volt, nagy mellénnyel, még 1 éve, hogy nincs is vírus, aztán mikor az apja gépre került, máris a hasába indult visszafelé a pélónövekedés.

2021. jún. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Van online bevásárlás (én például eleve azt használom), érintésmentes kiszállítás. Mondjuk a patikát lehet, hogy barátok által oldanám meg.
2021. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem tudom miért törölték a válaszomat, megismétlem! Nálunk mindenki elkapta és senki NEM KERÜLT GÉPRE!
2021. jún. 20. 23:16
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Kocogni mentél a 7. napon, nem bevásárolni te nemnormális! A karantén 10 nap minimum, és 10 nap után is csak akkor oldható fel, ha 3 napja tünetmentes vagy.

Tudod, olyan világot élünk, amiben már van online vásárlás, mind élelmiszer, háztartási eszközök és gyógyszerek tekintetében is.

Az meg hogy koronavírusos létedre elmentél kocogni, hogy még saját magad felé is ilyen felelőtlen vagy, az legyen a te bajod. De 4 hónapja még bőven nem volt ennyi védett, és ezt te konkrétan le se sz@rtad.

2021. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Ne etessétek a trollt 👺
2021. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#7 és az azt jelenti, hogy akkor senki más sem kerülhet gépre? Csak TE számítasz? Körülötted forog a világ? Csak a te életed fontos?
2021. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!