Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a különbség a telt és a...

Mi a különbség a telt és a molett alkat között?

Figyelt kérdés

És melyik a ducibb?

Bár gondolom nézőpont kérdése,kinek melyik mi...de melyiket kire mondanátok?



2021. júl. 31. 20:36
 1/5 Metionin ***** válasza:
89%
Most elképzeltem és nekem a molett lett a ducibb. Telt: nagy mellek, nagy fenék, erős combok de van derék, a has nem nagy, nincs lötyögő háj, toka. A molettet nagyobb, réteges hassal képzeltem el, tokával stb. Szóval a telt = erős idomok, a molett az meg nálam a kövér csak cukibban fogalmazva.
2021. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a megerősítést,valahogy az én fejemben is így fogalmazódik meg :)
2021. júl. 31. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Az én nézőpontomból a kettő egymás szinonimája, szépítő jelzője a kövérnek.
2021. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Én a telt szót arra használom, ha valakinek dúsak az idomai, magyarul akár vékony vagy normál testalkatú, de nagy a melle, feneke, kerek a csípője és olyan klasszikus értelembe véve nőies. A molettet pedig arra szoktam használni mikor valaki túlsúlyos és azon belül is inkább olyan nőiesen nagydarab, tehát nagy a melle, feneke. Akár a hasa, karja, combja is, de mégis olyan nőiesen, úgy egyben van, jó ránézni. Tehát én nem hívom molettnek azt, aki csak túlsúlyos, de amúgy más alkat és mondjuk kicsi a melle, vékony a dereka, kisebb termet, max. van egy kis pocakja stb. Az az én értelmezésemben inkább csak duci, dundi vagy túlsúlyos vagy valami ilyesmi. Lehet, hogy nincsen értelme, de én így szoktam használni ezeket a kifejezéseket.
2021. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi, dagadt szebb szóval.
2021. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!