Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudok az ellen tenni,...

Mit tudok az ellen tenni, hogy rideg vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor megkapom, hogy rideg és érzéketlen vagyok. Változtatni akarok mivel rosszul esik, hogy ilyeket mondanak rólam főleg, hogy a barátaimról van szó. Azért mondják ezt mivel a reakcióm nagyon alacsony a legtöbb dolgot csak elfogadom és nem kezdek kiakadni. Nehezen megy a felengedés, de mikkor úgy érzem, hogy fel vagyok engedve akkor is annak tartanak. Sokszor nem értem őket, hogy egy kis dolgon miért kell kiakadni. Persze az is igaz, hogy nagyon sokszor mindent elnyomok magamban. Szóval mit tegyek? Hogyan szakadhatnék el a ridegségtől, hogyan nyíljak meg jobban?

2021. aug. 1. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell csinálj semmit, te ilyen vagy, kész. Ne változtass mások miatt. Ráadásul amúgy jól teszed, hogy nem reagálod túl a dolgokat. Én is ilyen vagyok amúgy, én örülök neki, hogy ilyen vagyok. :D
2021. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem baj az, ha minden vackon nem kattansz ki. Jobb az, ha bírod a gyűrődést.
2021. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én pont rideg akarok lenni, taníts Mester!
2021. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Maradj ilyen, ebbe a világba ilyen személyek kellenek. Én is kicsit ilyen vagyok, csak férfiként.
2021. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én nagyon ilyen vagyok és szeretem:)
2021. aug. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kapcsolatban nem hátrány? Nem szokott gondot okozni h nem tudod ki mutatni az érzéseidet a párodnak?
márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!