Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Többen mondták már nekem azt,...

Többen mondták már nekem azt, hogy úgy viselkedek a másikkal mintha ezer éve ismernénk már egymást, pedig valójában nemrég találkoztunk először. Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Hajlamos vagyok talán arra, hogy ha találkozok, beszélek egyet valakivel aki kedves, jófej velem, akkor egyből elkezdek hozzá kötődni, meg örülök neki hogy megismerhettem és ilyenek. Hamar elkezdek bízni is a másikban ha valamikor kedves volt velem. És hát össze akarok barátkozni vele. De azt már többen a fejemhez vágták, hogy úgy viselkedek velük, mintha ezeréves barátok lennénk, és ezt furcsállották. Ez miért van, és mit lehetne tenni ellene?
2021. ápr. 26. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Miért kéne ez ellen tenni?
2021. ápr. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem furcsa és velem is volt már ilyen. 9 hónap különbséggel találkoztam valakivel, amikor felismert olyan volt velem, mintha régóta barátok lennénk, pedig alig ismerjük egymást. De nem bánom, nagyon kedves az illető.
2021. ápr. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Irigylem az ilyen embereket, mint te. Én nagyon zárkózott vagyok, több éve ismert emberekkel is úgy viselkedek, minthanidegenek lennénk.
2021. ápr. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Off, de muszáj leírnom: MIKOR FOGOK ÉN IS ÍGY ÉREZNI VALAKI IRÁNT? El nem tudom képzelni, hogy milyen érzés ez az "ezer éve ismerlek"... :(
2021. ápr. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézzétek meg a The One sorozatot!!

Komolyan mondom ez a kérdés annyi mindent felvetett bennem is. Viszont ez a sorozat rohadt érdekes és ha nem a “sorozat” részét nézzük van benne realitás.

2021. ápr. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!