Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ragadtál már bele saját...

Ragadtál már bele saját hazugságodba?

Figyelt kérdés
Van aki mégis vallott később? Mi lett, hogy fogadta az illető?

2021. aug. 2. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos igen. Ártottam neki is és magamnak is.
2021. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Még soha, legalábbis nem buktam le, úgyérzem. Mivel olyan a természetem, nagyon sokat hazudok. Szeretek is lódítani.
2021. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ragadtam igen.


Bátyám régi autóját törtem össze, kis koccanás volt, a kárt úgy intéztem a másik autós felé hogy meg egyeztünk egy összegbe és kifizettem neki. Nem akartam hogy a tesómnak legyen ebből baja a biztosítójával hogy azért nem fog fizetni mert én vezettem stb... A koccanást be akartam vallani de végül amikor odakerült az autószerelő ismerősömhöz aki mondta hogy simán rendbe rakja nekem mert csak egy lökhárító csere volt, némi kikalapálás valami nyúlványon, lámpacsere, meg hűtőrács csere kellett. Azt még időbe megcsinálta ismerős és jól mert nem volt nyoma a koccanásnak így amikor tesómnak vissza adtam fel sem tűnt neki, csak az hogy szépen le lett mosva. A tesómnak az csak egy második autója volt mert kellett neki egy kombi bizonyos dolgok miatt. Aztán gondoltam hogy elmondom neki hogy mit csináltam de soha sem volt meg az az alkalom és azét több hónap után már nem akartam bevallani.


Akkor volt ciki amikor eladta az autót és úgy hirdette meg hogy soha sem volt összetörve stb.... Akkor nagyon égett pofámról a bőr főleg azért mert egy közös ismerős vette meg végül akit én is jól ismerek és mocskosul nagy bűntudatom volt hogy átvertünk javarészt miattam egy olyan embert aki nem érdemli ezt, de hát tesóm nem tudta a dolgot, én meg mélyen hallgatok róla a mai napig. Az ismerő használja még az autót és annyira szereti hogy nincs szívem bevallani hogy egy kertben összekalapált autót vásárolt gyakorlatilag. Bátyámnak ha el is mesélném el sem hinné mert tudja hogy én mindig mindent elmondok ha baj van és soha sem titkolózom előtte persze ez az egy amit mélyen elhallgatok ezért el sem hinné, ezért nem is akarom már bevallani mert lehet mégis másképp sülne el a dolog. Ismerősöm aki rendbe rakta mondta hogy ne görcsöljek ezen mert jól megcsinálta, a kutyának sem fog feltűnni.

2021. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Oszintesegparti vagyok, de ha mar kamuzni kell, igyekszem ugy csinalni, hogy azert a kamu fele igaz legyen. Nem tudok rola, hogy kiderult volna barkinek, bar en utolag nem is foglalkoztam ezekkel. Most meg csak peldat se tudnek mondani :D
2021. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!