Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az sem szép, hogy a kormány...

Az sem szép, hogy a kormány szugerálja és hazugságokkal traktálja folyamatosan az embereket, dehét sajtószabadság van. De azért hogyhogy nem kellnek kaszára az emberke, hogy ezt már évek óta a mi saját pénzünkből csinálják a pofánkba?

Figyelt kérdés

2017. máj. 26. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érzed az ellentmondást? Lehet, hogy engem meg téged felhaborít a hazug propaganda, de nagyon sokan elhiszik, tehát őket nem hogy nem zavarja, hanem örülnek, hogy szerintük hasznos kampányra költi az allam az adóforintjainkat.
2017. máj. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert a magyar egy szolganép. Imádja, ha leadózhatja a fizetése több, mint felét, aztán az urai szétosztogatják egymás között.

Ez egy ilyen hely. Ha maradni akarsz, akkor jobb, ha legalább beletörődsz, hogy ilyen emberekkel kell élned.

2017. máj. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az egy dolog, hogy valaki elhiszi, vagy egyetért, de attól még miért kéne a propagandát helyeselnie? miért örül annak, hogy az ő pénzés olyan plakátokat nyomnak, amit ő tud és egyetért vele, tehát neki fölösleges, másra meg miért karná ráeröltetni a passzív információt? elhiszem hogy vannak rosszindulatúak, de azért nem gondolom, hogy rosszindulatú lenne az egyik oldal, csak más a véleménye. Azért mert én mást gondolok, szívesen ki is állok az igazamért és vitázok bárkivel, de az engem nem boldogítana, ha a véleményemet oriásplakátokra raknák, az nem lenne nekem győzelmi mámor, hogy most aztán mindenkit meggyőztem, tök jó
2017. máj. 27. 11:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Rosszul közelíted meg. Ő elhiszi, és azt gondolja az a helyes irány, amit a plakát hirdet. Ha minél több embert meggyőz a plakát, annál több esélye van annak, hogy a szerinte helyes irány győzedelmeskedik. Ha elég elvakult Fidesz rajongó, akkor annak is örül, hogy a plakátokon keresztül is pénz folyik a Fidesz közeli cégekbe, hiszen ezzel nem csak gazdagabbak lesznek a Fideszesek, de a gazdasági hatalmuk is erősödik, tehát továbbra ia biztosított, hogy az ország abba az irányba menjen, amit a Fidesz akar. Az sem zavarja, hogy ez az irány hetente más, mert Magyarországon a közéleti memóriája az átlag embernek kb. 3 nap.
2017. máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!