Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretek gerinctelen lenni?

Miért szeretek gerinctelen lenni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok pszichopata, vannak érzéseim nagyon is. Érzek mindent, mennyire rossz, amilyen vagyok, de imádok ilyen lenni. Rengeteget hazudok mindenkinek. A szavaimmal is és hamis érzelmek mutatásával is. Nem találok ki kofogásokat, hogy ez igazábol nem bűn, mert tudom, hogy az, de ez jobban motivál arra, hogy csináljam.

2021. aug. 2. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Sikeres ember leszel, az már biztos. Utálni fognak, de az leszel.
2021. aug. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a viselkedést szoktad meg, ezt tudod használni, ezt érzed kényelmesnek. Plusz, ha jobban motivál, hogy rossznak érzed, akkor sikerélményt ad, hogy megszeged a "szabályokat".
2021. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

Elmondod konkrétan miket csinálsz?

Én is szerettem az lenni, mert kicseszhettem a nyomikkal, magam alá helyezhettem az agresszív, fogyi képüket. Lehet te is ezért. :)

2021. aug. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Nincsenek valós érzelmed, gratula hozzá.
2021. aug. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!