Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » HA lenne egy gyereked, mit...

HA lenne egy gyereked, mit szeretnél jobban ? Hogy jószívű lúzer legyen, vagy gerinctelen, számító nyertes típus ?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy csak az a 2 lehetőség van, INKÁBB melyiket szeretnéd, hogy legyen a gyereked ?

2021. jan. 18. 23:58
A kérdező szavazást indított:
Inkább legyen jószívű lúzer, balek
Inkább legyen számító, gerinctelen győztes típus
43 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Elég hogy az apja egy balek, legalább a gyerekünknek ne kívánjuk már ezt az életet.
2021. jan. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1: Nem értem. Ki beszél itt apáról ? A kérdés pedig úgy szól, inkább melyiket választanád.
2021. jan. 19. 00:16
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Legyen számító és gerinctelen típus. A világ ezt igényli. Ha nem ilyen lesz, akkor eltapossák.
2021. jan. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

En amugy nem latom h eltaposnak a luzer joszivu embereket... pont h ok a legboldogabbak mert nincsenek altalaban irrealis elvarasaik az eletben az elet kis oromeit is jobban ertekelik.


Mig ekozben a szamito emberek altalaban sose elegedettek es mindig tobbet akarnak, nincsenek igazi oszinte kapcsolataik mert.


Persze akinek az az ertek h minnel tobb anyagi java legyen meg golddiger not/ kirakat pasit akar parjanak az legyen az utobbi.


Az ertekrendel van elsosorban gond, a legtobb mai embernel.


Pl egy joszivu ember mar alapbol nem lehet luzer illetve egy szamito gerinctelen ember nem nyertes.

2021. jan. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

"En amugy nem latom h eltaposnak a luzer joszivu embereket..."

"Pl egy joszivu ember mar alapbol nem lehet luzer illetve egy szamito gerinctelen ember nem nyertes."


Te egyszerűen azt látod, amit látni akarsz. Morálisan eleve eldöntötted, hogy melyik jobb és melyik rosszabb. Ezután nem meglepő, hogy pont azt látod, amit eldöntöttél.

2021. jan. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Ez valoban szubjektiv, de ez a te nezopontodra is igaz.


Az en tapasztalatom bizony ezt mondatja, ismerek mindket tipusbol embert es tudom melyik helyeben lennek inkabb.

2021. jan. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Egyébként szerintem sem boldogtalan egy lúzer ember, inkább pont, hogy boldog.
2021. jan. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem szeretnék gyereket, de ha valaha ez változna és lenne egy, biztosan rafináltnak nevelném, nem egy angyalnak. Ezalatt nem azt értem, hogy rossz emberré akarnám nevelni, de biztosan ösztönözném arra, hogy ne legyen birka természetű és ne tartsa azt értéknek, hogy az átlagember jó embernek tartsa. Mert az átlagember azt tartja kifejezetten jó embernek, akit a saját szolgálatába állíthat. Az autonóm erkölcs és autonóm döntések a mai világban nagy kincs. Sokkal szebb életem lehetett volna nekem is, ha nem felnőttként vágom el a társadalom és köztem a köldökzsinórt. Kérdőjelezze csak meg azokat a kreált béklyókat. Keresse csak meg azt a kiskaput. Csapjon csak le arra a lehetőségre pofátlanul és mondjon nemet azokra a szívességekre pofátlanul. Így kell élni.
2021. jan. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogy jószívű lúzer,én is ilyen voltam kiskoromba,Édesanyámnak tetszett hogy jószívű vagyok,de az már nem hogy egy szerencsétlen,tehetetlen gyerek is.Szerencsére a jószívűségem megmaradt,de már nem nagyon osztogatom.Lúzernek pedig már nem tartom magam,azt meg hogy más minek tart,magasról ......... Nem azt szoktam már nézni (mint régen) hogy mit mondanak rám,hanem inkább azt hogy ki az aki mondja,és vajon miért,ha ő se jobb,mint én.
2021. jan. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Ebben a világban, ha valamire akarom, hogy vigye, akkor számító gerinctelen..

Neki úgy könnyebb lenne.

Inkább ne legyen olyan, mint az anyja, mert azzal nem ér el semmit, csak lelkileg tönkremegy. (:

2021. jan. 19. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!