Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi szükség van a közösségi...

Mi szükség van a közösségi médiákban 'világmegváltó' bölcselkedésekre meg idézetekre?

Figyelt kérdés
Aki ilyet kitesz az mit kompenzál ezzel?

2021. aug. 3. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem azt, hogy nincsenek önálló gondolatai, ezért könnyebb ellopni más semmitmondó szavait. Meg amúgy is olyan divatos ez az idézetesdi, mert Julcsi meg Mari is ilyenekkel nyomul.
2021. aug. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Én nem tudom.Régen mikor bejött ez a facebook akkor én is mindig raktam ki ilyeneket mert volt olyan amelyik tetszett és azért.Már nem érdekel ez a facebook mizéria max 3-4 havonta esetleg ha belépek az is csoda szóval hogy mostanában miért rakják ki azt nem tudom.A legjobb mikor van egy kép és ahhoz van ilyen idézet fűzve pfff

Mikor a volt legjobb barátnőmmel összevesztünk akkor ő is rakott ki nekem célzást XD Mint az oviban kb olyan az ilyen jellegű idézetek kirakása.Konkrétan azt rakta ki hogy a szemetet ki kell seperni,érted😉

Ehhez képest nem 2 hónapja ő írt rám hogy mizu XD

Én természetesen nem válaszoltam mert semmi köze hozzá

Lényeg a lényeg hogy sokan célzásnak is szoktak kitenni vmilyen idézetet vagy szöveget vagy csak unatkoznak mert nem tudják értelmesen lekötni magukat

2021. aug. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
2 hónapja rám írt azt akartam írni és azt hogy azt közölte be hogy többé nem keres
2021. aug. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%

Nézz mélyen magadba és lásd meg, hogy mekkora sötétség és tudatlanság lakozik benned.


Azért tesszük ki, mert teszik, sokat lehet belőle tanulni, motivál..stb. és mivel KÖZÖSSÉGI média a neve, ezért szeretnénk, hogy ez a közösséghez is eljusson, a nyitottak rá pedig hasznosítsák.

2021. aug. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Amikor valaki ilyen idézetekkel azonosul, akkor úgy érzi, hogy ő jobb, mint a többi ember. Ezt akarják bizonyítgatni a megosztók. Pedig csak azt bizonyítják ezekkel a megosztásokkal, hogy komplett idióták 😅
2021. aug. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Hogy okosodj.
2021. aug. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Ma már semmi haszna nincs, hisz sokmindenki ismeri ezeket már, másrészt sokszor egy full ellentétes életmódot élő a kiíró, tehát álszentség az egész.
2021. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

1. Afféle konformitás akar lenni a fősodorhoz? Aztán inkább ilyen majmolás lesz. Amúgy totál értem, mire gondolsz.

2. Aki célozgat, az nem kommunikál világosan, azaz játszmázik. Én pl totál ignorálom az ilyen embereket, akik indirekt, afféle drámával próbálkoznak bármit is elérni.

4. Miért lenne sötét és tudatlan az, aki nem tart igényt egy másik átlagember zöngeményeire. Miből gondolja bárki, hogy pont az ő tiszte, feladata a másikat okítani? Mindezt kéretlen és önjelölt alapon. Nem kicsit beképzeltség.

5. Nagyjából én is így érzem. Van benne egy látens fszméregetés és bizonygatási komplexus.

6. Honnan veszi bárki, hogy a másiknak pont ő általa kell okosodnia? Nem visszás picit?

7. Na erről nem is beszélve, álságos képmutató is van bőven.

2021. aug. 3. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!