Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az instagram oldalról? www.instagram.com/danaemercer/?utm_source=ig_embed Szerintetek jó húzás ez, szükség van rá? Lányok, nők, ti ettől jobban érzitek magatokat? Férfiak, csalódottak vagytok?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy ez az újságíró hölgy a saját testük elfogadására ösztönzi a nőket, miközben bemutatja, hogy az instagramon általában minden eszközt latba vetnek az emberek, hogy szebbnek látszódjanak, mint amilyenek valójában. Megmutatja, hogy milyen sokat számít egyetlen póz is, nem is kell egy jó képhez photoshop sem. Ezért arra kér mindenkit, hogy ne hasonlítsa senki magát másokhoz, mert a beállított képek nem tükrözik vissza az igazságot.
2020. júl. 6. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

No shit, ha nem mondja soha nem jövök rá. A máshoz hasonlítás nem tudatos dolog, mind megtesszük. Az egyetlen módja, hogy elkerüld, az, hogy nem használsz Instagramot.


Az Instagram celebségnél nincs kivétel, ő is csak azért csinálja, hogy minél több lájkot kapjon. Ironikus...

2020. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Na jó, az oké, hogy én 120 kilósan undorítóan nézek ki, de ezeknek az anorexiásoknak hogy lehet ilyen okádék bőre?
2020. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

A saját test elfogadása nem jelent egyet azzal, hogy a lehető legelőnytelenebb képeket mutatjuk olyan emberekről, akiknek szarráment a bőre.


Nekem sem tökéletes a bőröm, de egyrészt nem ilyen széthasznált (halihó, helytelen táplálkozás), másrészt én is szívesebben nézegetek szép embereket, szép alakot akkor is, ha szebb nálam és nem érzem magam szarul miatta.


Ezzel az erővel mutogathatnának hajléktalanokat meg munkanélkülieket, bukottakat meg olyanokat, akiknek nincs semmilyen végzettségük. Mert hát ecce homo, ő is olyan, mint mi, juhé. De attól, hogy ilyen létezik, nek jell a szemetet népszerűsíteni. Egy szint alatt igenis jó, ha az ember szarnak érzi magát. Én is csak úgy tudtam változtatni és elérni egy jobb életet, hogy éreztem ezt a nyomást. Hogy éreztem, hogy nem oké, ha nem tudok lehajolni anélkül, hogy ne buggyanna ki a hájam, hogy éreztem, hogy igenis jól kell teljesítenem, mert mindenki szarni fog rám, ha igénytelen vagyok a munkámra vagy magamra. Ez az élet rendje, a felfelé törekvés. Nem az, hogy pozitív testkép alatt rohadt egészségtelenül élő emberek testét mutogatjuk, akik szétkúrták magukat a hízás-fogyás jojóval, a koplalással, az elégtelen folyadékbevitellel vagy a sport nélküli fogyással vagy szarrá aszalták maguk a napon 30 éves korukra.


Szóval kösz, de maradok a nálam jobban nézegetésénél és nem leszek vakok között félszeműként király.

2020. júl. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. válaszoló, szerintem te nem értettél meg. A nő a csalásra akarja felhívni a figyelmet. Amikor te azt írod, hogy szép embereket nézel, akkor nem szép embereket, hanem jól beállított embereket nézel, megfelelően kiválasztott fényviszonyban. Erre akarja felhívni a figyelmet. Tehát te hiába nézel szépet, az nem szép. Sokan, főleg fiatalok gondolják úgy, hogy az a számtalan influencer, blogger stb. akik bemutatják, hogy nap mint nap milyen krémeket használnak, milyen egészségesen táplálkoznak stb. azok mind ezektől a dolgoktól lesznek szépek. Vagy hogy aki szép, az biztos mit tudom én Indonéziában fényképezkedik, egy hónap múlva már Japánban lehet, mert megél a követőiből. Ezért lesznek ezek az emberek egyre többen. Hazudnak a képek, hazudnak a termékek. A legjobb szépítőszer a genetika, a többi csak hazugság. Legyen az smink, beállított képek vagy photoshop.
2020. júl. 7. 13:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem mentem rá a fiókra, de ha valóban arra ösztönzik a nőket, hogy fogadják el magukat és bemutatják, hogy a social media hogyan sarkít, akkor nagyon is támogatom. nagyon káros (nem csak a nőknek), sokan tényleg úgy gondolják, hogy a celebek álmukból felkelve úgy néznek ki, mint a profi fotókon, pedig ezek mögött rengeteg ps és szakember van. a social media nők millióit kényszeríti plasztikasebészhez, önsanyargatásba, mert egy elérhetetlen vágyat kergetnek
2020. júl. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azt hírdeti; hogy szeresd önmagad, fogadd el önmagad; és hogyha pl neki egy nagy fogyás után megereszkedett a bőre, és őneki ilyen; hát akkor ő így elfogadja magát; és azt szeretné sugározni az embereknek is talán,hogy nem lehet mindenki tökéletes; viszont pl ő tett érte, mert beállította az étrendet, meg eljárt edzeni, és tehát így kihozta a maximumot, plasztikai sebészet nélkül.
2020. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*tehát ez tök jó, hogy lelkesiteni akarja kpl az embeteket
2020. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!