Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A CSOK-ot,babaváró hitelt...

A CSOK-ot,babaváró hitelt felvett emberek,miért olyan sértődékenyek,ha valaki kritikát fogalmaz meg ezek ellen a támogatások ellen?

Figyelt kérdés

Pl.

Ott van az unokahúgom

23 éves összejött egy 32 éves pasival 2 hónap múlva teherbe esett tőle.


Gyors házasodás,Csok babaváró hitel+hitel.

Most 30-35 milliórt nézegetnek házakat a férjével.


Tökre örülnék a boldogságának,ha nem kezdené a mindent tudó úriasszonyt játszani.


Elkezdte mondani nekem,hogy 24 múltam én is miért nem komolyodok meg egész életemben mama hoteles leszek,ha így folytatom.


Finoman utaltam rá,hogy a csok miatt vannak az egekben az ingatlanárak,és nem mindenki olyan szerencsés,hogy 2 hónap alatt megtalálja az élete párját.


Megjegyeztem hogy eddig félmillió forintja se volt összesen mert mindig elszórta valamire.

Azóta nem nagyon beszéltünk,de nem is hiányzik.



2021. aug. 5. 11:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
4%

Te irigy vagy a boldogságára, hogy közösen élve a kormány nyújtotta lehetőségekkel, előbbre jutnak.

Semmi közöd ahhoz, hogy annak előtte mire költötte a pénzét.

Te a saját kasszáddal, életeddel, előbbre jutási lehetőségeiddel foglalkozz.

Ennyi.

Gusztustalanul gondolkodsz.

Nem a CSOK miatt vannak egekben az ingatlanárak, de aki így gondolkodik, annak nem is kísérlem meg elmagyarázni.


Nyilván te sem hiányzol nekik az irigységből fakadó rosszindulatoddal.

Intrikus természeted lehet. Talán tudsz még változtatni.

2021. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%

Jó, mondjuk ez az alja.

Én viszont tudok nem egy családot, ahol jól jött a pénz.

2021. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Metionin ***** válasza:
88%
Mert belül tudják, hogy nem érdemelnek külön pénzt csak azért, mert gyereket csináltak. Szerencséjük van, hogy ebben az országban ezért fizetnek. Van aki tudja is, hogy ez pusztán mák és normálisan viselkedik, ők vannak kevesebben. Gondolom ők az a kategória, akik a támogatás nélkül is meg tudták volna oldani. Aki ilyen szocpolra (régen) vagy most a csokra veri magát, az valószínűleg a büdös életben nem ért el semmit a maga erejéből, a sikeres szaporodást kivéve. Mindenesetre felelősebben vállalnának gyereket az emberek, ha nem járna érte ilyesmi. Csak ugye itt nem a minőség számít, hanem a mennyiség és ez az ami szomorú.
2021. aug. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

3#

100%-ig egyetértek azzal amit írtál.

2021. aug. 5. 12:27
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
Úgyis bebukik majd a nagy része. Ez egy ingatag lábakon álló megalomán ötlet a fidesz részéről. Majd pár év múlva sokan rájönnek, mennyi kisbetű van ott ám. De addig is a Ratkó gyerekek után most láthatjuk a CSOK-os gyerekeket.
2021. aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
41%
Öröm lesz nézni mikor ezek a tévében fognak sírni meg nyöszörögni. Az pedig külön öröm lesz, mikor átadják a kulcsokat "fillérekért".
2021. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Az a baj, hogy a CSOK-osoknak a támogatásokkal kerül annyiba egy ingatlan, mint amennyibe csok előtt került. Csok nélkül pedig pont a csok összegével drágább tehát. Szóval a csok a családosokon egyáltalán nem segített, mindenki mást viszon kegyetlen módon megszívattak.
2021. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Bizony, amikor lakást vettem 2016-ban, egyedülálló anyaként nem tudtam igénybe venni a csokot, mert előbb kellett megvennem a lakást és a már meglévő házunkat csak utána adtuk el. (válás miatt). Szóval így nem tudtam felvenni, mert nem voltam család, nem vállaltam gyereket és a régi lakást cseréltük le egy másikra. Szóval a lényeg, hogy a legtöbb eladó csak a vállát vonogatta a magas árakra, hogy a csok miatt drágább minden 10 misivel, mert a bank majd kifizeti. Hát kösz. Nekem ez nem segített. Most meg már egy egérlyukat sem tudnék venni ennyiért, amennyiért ezt a lakást vettem akkor. A csok elég kevés embernek segít ahhoz képest hány embernek nyomorítja meg az életét a felhajtott lakásárakkal.
2021. aug. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
35%
Mert ezen emberek rendszerint vad Viktor hívők, így ha őket bántják, akkor a Szent Királyukat bántják.
2021. aug. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mert szembesülnek a saját tehetetlenségükkel. -Nem esik jól nekik, hogy önerőből lényegében semmit nem lennének képesek felmutatni.
2021. aug. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!