Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nyáron az egyik csaj felvett...

Nyáron az egyik csaj felvett dolgozni egy cicanadrágot, az emberek miatt, az egész karrierjének annyi. Egy főnök rövid szoknyát hord hűvösebb időben is, nem sért ezzel senkit. Mi a logika ebben?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 3. 18:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
Beosztott kontra főnök.Szerintem elég egyértelmű.Na meg a főnök nem a férfiak elcsábítása végett hord rövid szoknyát,csak nincs stílusa.
2021. ápr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Még az kellene, hogy a férfiak is nyáron rövidnadrágban dolgozzanak. Háború lenne.
2021. ápr. 3. 18:55
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
A cicanadrág elég óvodás outfit, a szoknya nem feltétlen. Milyen munka egyébként?
2021. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A szoknya harisnya nélkül is több mindent mutat, mint egy cicanadrág hosszú, munkás pólóval.
2021. ápr. 3. 19:08
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

Vitázhatsz rajta, de a cicanadrág közönséges mindenhogyan.

Egyébként a mai világban ha valami tinilányt kirúgnak az első munkahelyéről még nem omlott össze a karrierje

2021. ápr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Hát azért a cicanaci eléggé ribis, komolyabb munkahelyen nem tudom elképzelni, míg egy szoknya lehet elegáns is
2021. ápr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
A cicanadrág nem nadrág. Van, ahol repülőre sem ülhetsz fel benne.
2021. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Ezt a "komolyabb munkahely" dolgot annyira imádom. Lead architect vagyok és általában cicanaciban és sportcipőben járok dolgozni, akkor most komoly a munkám vagy sem? :D
2021. ápr. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Az benne a logika,hogy az alkalmazott sohasem lesz egyenlő a főnökkel,ezzel jobb megbékélned,mert a munkahelyek 90%-a így működik.Gondolom a főnök a csaj főnöke volt,simán lehet rivalizálás is,nem volt neki szimpatikus,hogy egy fiatalabb nő teszi a szépet.
2021. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Cicanadrággal mi bajotok? Ha jó a mérete, tehát nem 2 számmal kisebb, mint kellene, egyáltalán nem kihívó. Ugyanolyan, mint egy vékony pamutnadrág. Én is abban járok dolgozni. A szóban forgó kiscsajt is tuti nem ezért rúgták ki.
2021. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!