Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a transzneműeknek csak a...

Ha a transzneműeknek csak a nemváltó műtét hiányzik a boldogsághoz, akkor miért lesz 20-szoros az öngyilkossági arány a nemváltó műtétet követően?

Figyelt kérdés
[link]

2021. aug. 6. 09:35
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

19: gondolod te Csipkerobika.

Öngyilkosok azért lesztek, mert elhittétek azt a mesét, hogy ami veletek történik az teljesen normális és a természet rendje szerint való. Hát mi is lehetne abban bármi abnormális, hogy a boldogsághoz le kell vágatnod a himbilimbit, a cickót, meg teli kell nyomnod magad tesztoszteronnal, hogy olyan legyél mint egy igazi zombi (bár az agyhalottság legalább stimmel).

A legaja része pedig ennek az, hogy a saját elcseszett spirituális csődödért is képes vagy a többségi társadalmat hibáztatni, mindjárt ő a hibás, mindjárt ő a te gyilkosod!

Na ezért a nyomrult sz*rságért utál benneteket amúgy minden normális ember még az is, aki amúgy segítő kezet és támgatást nyújtana.

2021. aug. 8. 15:23
 22/43 anonim ***** válasza:
80%

#21

Csak mert neked ez nem fér a normalitási nézeteidbe attól még a másik nem lesz abnormális. Például a világ tele van emberekkel akik változtatnak a testükön, még sem nézik le őket érte. Lásd: Pirszingesek, tetováltak, plasztikázott/botoxolt emberek.

2021. aug. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
82%

Feltettél egy kérdést, én pedig tapasztalatból válaszoltam, sértegetés nélkül. Te pedig nem tudsz egy normális mondatot leírni, anélkül, hogy megaláznál, belémkötnél vagy sértegetnél. Pont ezek azok a nyomások ami miatt egy transznemű elgondolkodik van-e értelme életben maradni...


Én 3x próbáltam véget vetni az életemnek pont az ilyen kirekesztések miatt, ugyanis hiába dolgozok, vagyok hasznos tagja a társadalomnak, és semmiben nem különbözök (alapvetően) például tőled, én rendszeresen megalázva vagyok és kirekesztve. Próbálják súlykolni, hogy egy mentálisan beteg és abberrált senkiházi vagyok, de érdekes módon 12 év alatt egy orvos/pszichológus vagy pszichiáter nem tudott segíteni rajtam. Amióta pedig sikerült végre elszabadulnom a toxikus környezetből, és hormonterápián vagyok eszembe sem jutott az öngyilkosság.


A nevezetes "himbilimbit" pedig nem levágják, hanem átalakítják, de nyílvánvalóan Te nem vagy jártas a témában, sem nyitott (bár akkor minek tetted ki a kérdést), így nem is csodálkozom, hogy butaságokat állítasz. Ami pedig velem vagy velünk történt az abszolút nem normális, és örülnék "mint majom a farkának" ha nem lennék transznemű, nem érezném ezt a fránya diszfóriát...de ez van. Az elfogadás, és tisztelet viszont normális(nak kellene lennie)


Szép napot

2021. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
91%

"Te nem vagy jártas a témában, sem nyitott (bár akkor minek tetted ki a kérdést)"


Szerintem azért rakta ki a kérdést, hogy legyen kivel vitatkoznia és legyen ki(ke)t aláznia azért ami.

2021. aug. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
79%
Nem minden transz akar műtétet :)
2021. aug. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
83%

21)


Bírom hogy azt hiszed jobban tudod a dolgokat, mint az a transz személy aki válaszolt a kérdésedre.


Röhejes vagy.

2021. aug. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
83%

#26

Tudod az lmbt témájú eléggé vita indító jellegű kérdések feltevői mindig jobban tudják a dolgokat azoknál akik benne is vannak nyakig.

2021. aug. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
65%

27

Neem, ők is lmbtq tagok, csak még maguknak se merték bevallani 🥺💞 legalább foglalkoznak velünk, hisz egész nap csak mi járunk a fejükben <33

2021. aug. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
71%

#28

Igaz igaz.

Majdnem el is felejtettem a legfontosabb tényt. :)

"Minél erőszakosabban utálkozik és küzd a másság ellen, annál biztosabb hogy ő maga is az és csak fél az igazságtól."

2021. aug. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
78%

#30

Te kevered itt szezont a fazonnal.

A leírásod inkább a travesztikre és a drag-okra illik.

A transzok általában próbálnak minden lehetséges eszközt megragadni, hogy változtassanak a testükön (itt a hormonokra és kiigazító műtétekre gondolok). S a transzok normál esetben olyan hétköznapian öltözködnek mint bárki más, oké lehet van nagyon kevés kivétel, de azok főleg ízlésficamosok vagy túllőnek a célon.

2021. aug. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!