Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetértetek a nemváltoztató...

Egyetértetek a nemváltoztató műtéttel?

Figyelt kérdés

Nekem az a problémám ezzel, hogy ha engedélyezik (márpedig több országban van már ilyen), akkor egyre többen lesznek, és a hivatalos dokumentumokban is átírják a nemüket, tehát nem tudod megmondani, hogy ki az, aki lánynak született, meg ki az, aki átoperáltatta magát.

És mondjuk 100 év múlva, lehet, hogy a fiú majd nem mer elmenni csajozni, mert ki tudja, hogy most 1.0-ás vagy 2.0-ás lánnyal van dolga. És azért valljuk be, minden fiúnak gusztustalan lenne, ha rájönne, hogy a barátnője valójában férfinak született.

Ti mit gondoltok erről?


2014. okt. 26. 20:29
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
59%
Nem támogatom. Nem részletezem, hogy miért, mert akkor én lennék a szélsőséges nézetű bíró..
2014. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:

Én ezzel a nemi zavarodottsággal nem értek egyet.

De legalább sok pénzt kapnak érte azok, akik képesek egy ilyen bonyolult dolgot megcsinálni.

Ha meg egy fiú, egy ilyen műtéten átesett fiút lánynak néz (nem 10m-ről, hanem mondjuk képes női arcnak látni azt az arcot, és nőinek azt a testet) akkor megérdemli.

Csak vannak ma már olyan ronda nők, hogy könnyű beleesni ebbe a csapdába.

2014. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

De nem feltétlenül lehet megmondani..

Ha az arcát is átoperáltatja, csináltat magának melleket, akkor nem fogod megmondani, hogy 2.0-ás..

Pl. itt van ez a kép.

Teljesen női arca van, ha a farkát átoperáltatja, sose mondod meg, hogy férfi volt:

[link]

2014. okt. 26. 20:40
 4/44 anonim ***** válasza:
48%

azért írtad ki a kérdést, hogy belinkelhesd a képet? Miért keresel rájuk és foglalkozol velük, ha téged elvileg zavar a dolog?

Egyébként csak szólok, hogy Magyarországon indokolt, orvosi esetben most is fizeti a TB a nemváltoztatás költségeinek nagy részét, hormonkezeléssel és társaival együtt.

Tecciktudni itt kromoszómarendellenességekről van szó, nem arról, hogy most valaki hirtelen gondol egyet, hogy inkább csaj szeretne lenni.

2014. okt. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 TheHologram ***** válasza:
19%
Határozottan nem értek egyet. Aki ezzel egyetért azzal baj van.
2014. okt. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem a kép miatt.

A képet csak annak a válaszolónak tettem be, aki úgy gondolja, hogy könnyű eldönteni ki kicsoda, pedig nem.


És nem csak kromoszómarendellenesség van, hanem valamikor önszántukból át akarják műttetni magukat, és ezzel nem értek én egyet.

2014. okt. 26. 21:05
 7/44 anonim ***** válasza:
75%

Látom a transzfóbia legsötétebb bugyrába kerültem :D


"Ha meg egy fiú, egy ilyen műtéten átesett fiút lánynak néz (nem 10m-ről, hanem mondjuk képes női arcnak látni azt az arcot, és nőinek azt a testet) akkor megérdemli."


Aha, ahogy azt elképzelted. Nagyon sok olyan lányt ismerek, akik mindenféle műtét nélkül néznek ki, hogy soha DE soha nem mondanád meg róluk.


Az engedélyezésről annyit, hogy Magyarországon is van erre lehetőség.

Ez egy születési rendellenesség, betegség, állapot.

Tudod mind nőként kezdjük az anyaméhben, csak egyesekből fiú lesz. Ezt a méhben lejátszódó hormonhatás eredménye. Viszont vannak esetek amikor valami hiba csúszik a dologba és női aggyal férfi testtel születik meg valaki vagy fordítva.


A kérdésed az olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy engedélyeznétek-e a tolószék használatát, az inzulint, a dialízist, szemüveget stb.

Ha csak egyetlen napig lennél egy transzszexuális bőrében, éreznéd amit mi, átélnéd. Máris nem mondanál ilyen butaságokat...


A gondolatmeneted a legostobább homofóbiát, sötétséget tükrözi.

Valami komoly érzelmi problémád lehet. Javaslom menj orvoshoz.

2014. okt. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
Mert akit linkeltél az nőként nem lenne szép, csak rengetegen megelégednének egy ilyennel, örülnének, hogy van valakijük. Az én női ideáljaimat képtelen lenne elérni egy ilyen shemale.
2014. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel. Tőlem mindenki azt csinál, amit akar.
2014. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem jó hasonlat a tolószék, vagy az inzulin.

Ezek csak segítségek a betegeknek.


De az operáció az természetellenesen megváltoztatja az embert. Nem olyan lesz, mint aminek született.

2014. okt. 26. 21:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!