Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Arrol mi a véleményetek, hogy...

Arrol mi a véleményetek, hogy rámdudálnak, erre én kibasszom az ajtót, kiszállok, vehemensen villámló szemekkel odamegyek, majd végtelenul ártatlan, szelid hangon megkérdezem: - Mi a probléma?

Figyelt kérdés
2021. aug. 6. 12:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Semmi. A te dolgod.
2021. aug. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Gyökér vagy. Majd jól fejbe basz valaki, és meg fogod érdemelni.
2021. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
tehát akkor le kell orditani a fejét. Igaz akkor meghunyászkodnak.
2021. aug. 6. 12:39
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Közben pedig áll az autód az út közepén, mert sértette a kis önérzeted, hogy valaki rád mert dudálni?
2021. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
99%
Nem kell leordítani senki fejét, továbbmész és kész. Ha pedig labilisak az idegeid, ne vezess.
2021. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Annak labilis aki dudálgat. És szabályt is sért. Már ha nem jogosan teszi. Én viszont nem hisz meg akarom tudni miért dudált, mert feltételezem, hogy volt rá valós oka. Bizalmi elv, ugye, ugye... Dudálni ugye csak veszély esetén szabad ha pedig nem tudok veszélyről, akkor meg kell tudni mielött továbbhaladok, igy biztonságos. Mi van ha azt jelzi ezzel, hogy kinyilt a hátsó ajtó? Felelőtlenek vagytok.
2021. aug. 6. 12:43
 7/24 Micimacko67 ***** válasza:
91%

Te meg unstkozol...

Egy általad generált gumicsonton rágódsz...

2021. aug. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%

Tanuld meg a közlekedési etikettet

Először erőteljesen rá kell dudálni az illetőre és az ablakból ki üvölteni hogy Te normális vagy!

Utána pár hormonoktól feltüzelt szóváltás után középső új felmutatásával és az illedelmes "Akkor b.zd meg anyádat!" elköszönés után gumicsikorgatva elhajtani a helyszínről.

Ha a vesztes vitapartner elkezd követni téged akkor egy határozott fékpedálra taposással megmutathatod neki hogy ki áll a hierarchia magasabb fokán. Ha a vesztes fél továbbra sem hárít akkor az ajtó erőteljes kinyitásával és az közúti ellenfél testi fenyegetésével nyilváníthatod ki dominanciádat.

Ne hagyd hogy mások a kresz betartására kényszerítsenek! Elvégre az út az erőseké, nem pedig azoké a gyenge irodai munkásaiké akik a benzintakarékos Priusszal közlekednek!

2021. aug. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk a ránkdudálás a legkissebb probléma. Íme pár példa:

Állunk a piroson. Elakarjuk hagyni a sávot, de elől záróvonal van. Mellettünk kamion. Mögöttünk szintén. Elkezd vadul dudálni. Próbálunk átmenni a másik sávba, de senki nem enged el. A mellettünk lévő kamion majdnem elvitte a tükröt. Mi is vadul dudálunk. Nekünk is van, mit akar a fasz mögöttünk. De volt egy rendes ember, aki kiszállt és mondta ő elénk enged. Mindez úgy, hogy hátul ott ült a 13 éves lányunk.. (párom lánya)


Nyaralásról megyünk este haza. Mögöttünk száguldozó román kamionos villog rám, majd megvakulunk. Dudál. Leakart tolni minket. Mivel kihalt volt az út megálltam. Elővettem az ilyen célokra szánt baseball ütőm. Kiszálltam és megkérdeztem "ismerkedünk?" Ő persze elbújva a volán mögött k*rva anyázott. Tovább mentem. Volt olyan is, hogy 10en évesek majdnem elgázoltak. Azok meg csak vigyorogtak. Na itt az agyam elborult. Követtem őket. Félelmükbe behajtottak egy építkező területre, nehogy kiszálljak. Nő létemre elég ijesztő vagyok. Krafmagázom. :)


Nos. Soroljam még?

2021. aug. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
25/N
2021. aug. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!