Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik lány ismerősömnek(24l)...

Egyik lány ismerősömnek(24l) nehezen megy a suli és mikor megkérdezem,hogy mi van vele magánéleti problémákra hivatkozik ,de többet nem árul el.Milyen magánéleti problémák lehetnek ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 25. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk olyanok, amikhez semmi közöd sincs? Tudod, ezért magánéleti gondok...
2021. ápr. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igeen szerintem is,,,Ha ezt mondja akkor valószínű hogy semmi közöd nincs hozzá és nem akarja elmondani.
2021. ápr. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Leírom velem mi van, szintén most leszek 24. A barátomnak meghalt az édesapja, hozzá kellett költöznöm, mert az anyja se lakik már a házban. Ránk maradtak a hitelek, egy éve levelezünk a bankokkal, hogy ne akarjanak már olyat behajtani ami nem jogos. Eközben fel kell újítani az egész házat, iskola mellett barátom teljes állásban, én részmunkában dolgozom, hogy ott tudjak lenni a legfontosabb órákon. A legnagyobb támaszunk a nagymama éppen haldoklik. Egymásután kétszer volt tüdőgyulladása, a vizsgálatok során kiderült tüdőrákos, elkapta a covid-ot, majd kiderült leukémiás, eközben a balpitvara nem működik, emiatt leállt a veséje, most írtuk meg a búcsúlevelünket, mert nem mehetünk be hozzá. A másik nagymama pszihiátriai eset lett ebben az évben, van egy down-szindrómás 40 éves fia is, együtt élnek. Muszáj volt bejelenteni a gyámhatóságnak a mama állapotát, nyilván haragszik ránk, nem akarja a fiát sem elveszíteni, nekünk kell kezelni a pénzügyeit, bevásárolni, mert hónapok óta nem került elő a pénztárcája se az aktuális nyugdíja (szerintünk eltüzeli, vagy a fia rakja el, mindenesetre nem találtuk sehol). Egyik pillanatban éppen normális az állapota, a másikban átjön ordítani, hogy mit tettünk vele. Idegroncs kezdek lenni, hónapok alatt mintha 30 évet öregettem volna.
2021. ápr. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Haláleset, kapcsolati probléma, rokonokkal, ismerősökkel való konfliktus, anyagi gondok, családon belüli erőszak, fizikális vagy mentális betegség. Ezek közül bármelyik a teljesítmény rovására mehet, és nem olyan dolgok, amikről boldog-boldogtalannak kitárulkozik az ember. Ha nem akar róla beszélni, nem a te dolgod.
2021. ápr. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva bármi lehet vele, de nem véletlen nem mondta el, de pl. most nekem is leromlottak a jegyeim és pszihiátrira kerültem öngyilkossági kisérlet miatt,ahol még depressziót is diagnosztozáltak.Persze ezt a valóságban nem mondom meg mindenkinek.Plusz zavaró, hogy már most elegen kérdezgetnek róla és ilyenekről nem kell hogy mindenki tudjon.(Nem az hogy szégyelem, de ezek utáni további kérdezgetés tud zavaró lenni.Plusz úgy érzem miután megtudják ezt akkor másképpen kezelnek vagy éppen nem tudják hogyan kezeljenek.)
2021. ápr. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Rettenetesen sok dolgot takar a "magánéleti probléma", és ezek az esetek többségében tényleg olyan dolgok, amikről az ember nem is beszél szívesen, és nem is akárkivel. Ha ő nem szeretné ezeket veled megosztani, ne erőltesd, akkor még inkább nem mondaná el, még a jövőben sem.

Lehet szó halálesetről, halálközeli élményről/balesetről, konfliktusokról/vitákról, szellemi-, fizikaibántalmazásról, anyagi gondokról, betegségről, bármiről.

A saját jelenlegi helyzetem miatt viszont kapcsolatok romlására, vitákra, kudarcélményekre, igazságtalanságokra asszociáltam, a "magánéleti problémák" hallatán.

2021. ápr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én meg csak azt hittem,hogy csak összeveszett a pasijával ,de akkor lehet ,hogy tényleg komolyabb a helyzet
2021. ápr. 26. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!