Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más embert mi tart életben,...

Más embert mi tart életben, és hogy hogy akarnak élni?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem akarok és mindig csak arra az egy dologra gondolok milyen jó lenne. Nem tudom felfogni más hogy tudja elviselni.

2021. aug. 6. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak a kutyám tart életben. Minden nap hazamegyek és örül nekem, mindig ott van ha szükségem van rá, akár egy programról van szó, akár lelki támogatásról
2021. aug. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az jó én félek a kutyáktól is. Meg nincs energiám se kedvem már arra se hogy egy állatról gondoskodjak.
2021. aug. 6. 19:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem a családom. Tudom hogy szeretnek engem, és az ő életüket tenném tönkre, ha öngyilkos lennék.
2021. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
67%
Túl sok könyv van még, amit nem olvastam el és túl sok kidobott állat, akiken segíthetek.
2021. aug. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Csak a munka tart életben.
2021. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A céljaim tartanak életben.

Ha elérek egyet, kitalálok két újabbat és nem nyugszom míg el nem érem.

2021. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Engem csak a remény hogy a 4. Hullám szemmel láthatóan fogja szedni az áldozatait.
2021. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
A családom, valamint a gondolat, hogy a nagy Ő valahol vár rám a nagyvilágban. Tudom, kicsit "rózsaszínködös" válasz, de nekem ez ad még nagy lendületet.
2021. aug. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor gondolok én is arra,hogy semmi értelme az életnek,jobb lenne inkább befejezni. Megszületünk,élünk x évet és meghalunk,ennyi volt game over.


De ha már itt vagyok akkor jó lenne megvalósíaltani az álmaimat,biztosítani a gyerekem jövőjét vagy segíteni másokon.

Esetleg valami maradandót alkotni amivel segítek a többi embernek.


De ahogy írtam szerintem semmi értelme az emberi életnek,az ember nem visz magával a túlvilágra ami szerintem nem létezik.

2021. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*nem visz magával semmit
2021. aug. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!