Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzékenyülök el felnőttk...

Miért érzékenyülök el felnőttként, ha állatokról látok kedves rajzokat?

Figyelt kérdés

Eléggé megviselt az utóbbi 10 év mentálisan, és párszor egy hajszál választott el attól hogy öngyilkos legyek.

Olyannyira nincs semmi pozitív élmény az életemben, hogy a legutóbbi alkalommal amikor öngyilkosságon járt az eszem, egy Nivea-s krém dobozán belül megláttam egy nyuszit, és valahogy elöntött egy olyan érzés ami a gyerekkoromat idézte elő (amikor még nagyjából rendben volt minden)


Azóta észrevettem, hogy amikor állatokat látok rajzokon, vagy plüssállatokat, stb., akkor elfog ugyanez


Venni azonban nem szeretnék plüssállatokat (akármennyire tetszenek is), mert vándor életet folytatok és tudom hogy nem lenne szívem kidobni egyet sem, ha tovább kell állnom



2021. aug. 6. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is majdnem öngyilkos lettem, ês nekem a zene segített. Mivel semmi jó élményed nem volt, ebben valamiféle "örömet" találsz. Tudod néha jó nosztalgiázni dolgokon
2021. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert bírod őket.
2021. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, én is elérzékenyülök az aranyos dolgokon, sírni is szoktam!
2021. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mert jók

ilyen kis terápia

2021. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mert meg kedvesek
2021. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!