Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzékenyülök el ettől?

Csak én érzékenyülök el ettől?

Figyelt kérdés

[link]


az osztálytársaimból semmi reakciót nem váltott ki, amikor látták ezt a képet. Nekem meg a könnyeim potyogtak. Én vagyok túl érzékeny? Vagy ők másmilyenek?


2013. dec. 2. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem potyognak a könnyeim, pedig szeretem az állatokat, főleg a kutyákat, nem vagyok érzékelten. De valamikor ennél kevésbé megható dolgok miatt kijönnek a könnyeim. Szerintem ez a pillanatnyi lelki állapottól is függ, hogy ki milyen érzékenyen reagál valamire.
2013. dec. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A helyzet maga szomorú, csak béna a szöveg mellé.
2013. dec. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kép nem jelenik meg.
2013. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de, nagyon szomorú. én sem sirok, de mélyen érint. sajnlom szegény kutyát.
2013. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A világ kétarcú. Kegyetlen és aljas, ugyanakkor ezen keresztül őszinte , korrekt, tiszta, független, eredendő boldogságra tanító a világ - áttételesen.


Ami a képen van, nos... nekem nem könnyű megemészteni az ilyesmit. Ha emberrel történik is szomorú, főleg ha egy szerettünkkel történik. De ha egy, az emberéhez hasonló összetettséggel érző, és összetett szervrendszerű állatról, egy gerinces állatról van szó, hát... pláne...

2013. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!