Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vélemény ilyen lányokról?

Vélemény ilyen lányokról?

Figyelt kérdés
Ha van egy lány, aki tetszik nektek, de kiderül, hogy elég sok alkalmi kapcsolata volt, hogyan reagáltok? Mármint, nem úgy, hogy párkapcsolat mellet (hogy megcsalt volna valakit is). szingliként, egyszerűen csak nem akart elköteleződni
2021. aug. 7. 11:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne kivetnivalóm. De egy alapos beszélgetés csodákra képes!
2021. aug. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
90%
Én sem akarok elköteleződni. (bár ez kinek mit jelent) amúgy nem gondolok semmit, nem számít mit tett a múltban, az számít hogy velem hogy viszonyul és ha lezárta a múltját akkor szerintem édesmindegy. Na meg egy jó kaland, buli volt. Lehet sokat mesélni, kibeszélni a történteket. :D 24/F
2021. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne probléma,hogy sok kapcsolata volt,de nem kezdenék veke komoly kapcsolatot az biztos! De későbbiekben kiderülne,úgy is,hogy mi a hekyzet. Lehet akár komoly kapcsolat is belőle.
2021. aug. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Mivel pont most olvastam egy cikket arról, hogy a férfiakkal való alkalmi kapcsolatokban résztvevő nőknek csak 7%ban van orgazmusuk (akiknek más nőkkel van alkalmijuk, ott 64%👀) ezért csak azt tudnám meg róla, hogy tolerálja az orgazmus nélküli szexet.


Nem tudom, hogy ez miért téma még manapság is; nem tudtam meg a lányról semmi érdemit.

Az ezerszer többet elárulna róla, ha manipulálna szexért, vagy megcsalta volna az exeit.

2021. aug. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Azért voltam kiváncsi, mert egy társaságban ülve a srácok elkezdtek dumálni egy ilyen csajról, hogy pedig normális lenne, de így nem akarnának tőle semmi komolyat (ezzel a lánnyal csak 1-2-szer beszélgettem, de kedvesnek és tök értelmesnek tartom, pont ezért lepett meg, hogy emiatt így állnak hozza). Bár a pasi, aki elkezdte tudom, hogy csapta neki a szelet, de a lány lepattintotta anno, lehet ennek is köze van hozzá :D
2021. aug. 7. 13:33
 6/26 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a csajszi jobban is járt akkor, ha emiatt nem jönnének vele össze. Mármint én nem akarnék ilyen felfogású pasit, aki az alapján ítél meg, hány szexuális partnerem volt.
2021. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem undorító ha sokan jártak már benne. Elhasznált.
2021. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
63%

7


Bocs haver, de nem tárgyak vagyunk, hogy elhasználodjunk.

2021. aug. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
44%

8

Nyugodtan megsértődhetsz. Akkor is kiábrándító akiben már farkak százai jártak és úton útfélén belebotlik az ember olyanba aki megkúrta...

2021. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
49%
Én nem sértődtem meg, csak szóltam, nem úgy tűnt hogy tisztában vagy vele :) Azzal nincs baj, ha nem szeretnél ilyen lánnyal összejönni, de az se kevésbé kiábrándítóbb mikor tárgyként utalnak ránk:)
2021. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!