Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azoknak a srácoknak akik...

Azoknak a srácoknak akik nőcsábászok és szinte minden lányt megkaphatnak, mi a véleményük az olyan lányokról akik még 18 évesen szűzek?

Figyelt kérdés
2018. szept. 22. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed első fele erősen feltételekhez kötött, de a második részére válaszolva, becsülendő szerintem.

Sok olyan lányt pattintottam már, mert lelki szemetesládának használva, elmondta, hogy szűz, majd jött franciaországból egy focista, gyorsan lefeküdt vele // másik lány még szabadságot akart a komoly kapcsolat előtt // konzervatív családból az igazira várt, de a Corvinus-ra bejutva nem bírta összezárva tartani a lábát // stb... de az egy éjszakás eset után jöttek vissza, hogy mégis inkább velem szeretnének lenni, kiszámíthatóság, tisztelet, és minőségi idő miatt (ez fizikai, és lelki értelemben is megvalósulhat). De már késő volt...


A szűziesség mint tény, kimondottan érték a szememben, mert sokan (bárki megdug manapság bárkit) nem bírják ki, hogy várjanak arra, akire érdemes...

27F

2018. szept. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet majd lerázni
2018. szept. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez egy igen szar sztereotípia.


Én sok szűzzel voltam, egyik sem volt levakarhatatlan, sőt...

2018. szept. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szex után gondoltam hogy nehéz velük
2018. szept. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok az, sőt.. Az a normális, ha nem random embereket keresel erre. Aki meg már többször is átesett ezen az szokásos tiniribi, a kutyának nem kell akinek van egy kis esze. (Persze egy emberrel elmegy ha nem 2hetes kamudolog)

F

2018. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5


Én is szex utánra gondoltam.

2018. nov. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja bocs, 4-esnek szántam
2018. nov. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!