Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire kell nélkülözni,...

Mennyire kell nélkülözni, szegénynek lenni ahhoz hogy megelégelje az ember, és belemásszon egy drog ügybe?

Figyelt kérdés

Chicagoban, Camdenben is rossz sora van 5-ből 3 embernek, pedig a feketék olyanok hogy kisegítőnek is elmegy ha van munka, de nem akar a testéből, és bűnözésből megélni.

Itthon mást nem hallani csak a negatív dolgokat, egyszerű ember építkezni már nem is tud szerintem, honnan szed valaki össze Borsodban 30 milliót?


Ilyenkor miért ítélik el az emberek hogy vannak akik megpróbálnak előállítani és értékesíteni? Nyilván nem azért mert ki akarja magát nyíratni, hanem kell a pénz hogy rendbe rakja az életét.


2021. aug. 8. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a szegénységen múlik.


Hány nagymenő ugrik bele drogüzletekbe, holott nincs rászorulva.

Ez inkább a lelkiismeret kérdése szerintem.


De amúgy érzed te magad is az abszurditást, mikor azt írod, tegye rendbe az életét. De drogos pénzből? Milyen rendről beszélhetnénk itt.


(No offense, értem a kérdésed, nem vitázni akarok, csak felvetés).

2021. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Erre igény van bizonyos körben, csak akinek elég hétvégente két sör az nem fog ilyenekkel foglalkozni hogy kipróbáljon mást, tehát nem ezekből lesz vevőkör.

Az ember el sem hinné hogy sorban állnak füstölni valóért egyetemisták, olyanok akik tudják finanszírozni ezt, nem kell lecsúszottnak lenni ehhez, valaki tud mértéket tartani.

2021. aug. 8. 16:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Gazdagéknál is megjelenik ez, sőt: inkább.
2021. aug. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!