Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudok sírni, pedig nagyon...

Nem tudok sírni, pedig nagyon jól esne?

Figyelt kérdés
Csak gyűlnek a dolgok és sírni akarok, de nem tudok. Valami tipp? Meditáció? Csak fortyog bennem minden, nem tudom "kimozogni" se magamból, pedig ma elég sok mindent csináltam. Ilyenkor az szokott történni, hogy elég szar szituban pl munkahelyen törik el a mécses.
2021. aug. 8. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, esetleg nézz YouTube-on szomorú kisfilmeket.
2021. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én már 3 éve nem sírtam (nem azért mert nem lett volna rá okom),hanem egyszerűen nem tudok sírni még temetéseken se stb...szóval én azt mondom hogy erre nincs megoldás,próbálj meg inni azért,talán kijön belőled valami...
2021. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én anyukám temetésén is épp alig könnyeztem, pedig nagyon nagyon fájt a halála. Én próbáltam tartani magam ahogy tudtam, és erősnek mutatni magam, pedig elég érzékeny vagyok férfi létemre. Amíg élt, és már tudtam hogy meg fog halni, addig kisírtam magam. Most temettük pénteken:(
2021. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igyál egy sört, lazulj el, hallgass valami jó zenét.

Ahhoz hogy megnyugodj nem feltétlenül kell sírni.

2021. aug. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2021. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!