Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt nem értem megvárta még...

Ezt nem értem megvárta még megcsokoltam és csak utána mondta el ?

Figyelt kérdés

Először is ott kezdenem hogy nekem ez a lány bejön és valószínüleg tudta is ... És akkor ugye beszélgettem vele meg minden majd egyiknap rám ír hogy nincs e kedvem találkozni! Én bele mentem !

És akkor eljött a tali napja egész jól meg voltunk de ugye neki volt barátja és azt is elmondta hogy csak azért jött össze vele hogy el felejtse az exét.. És akkor ugye kint voltunk meg minden majd csak egyszer elkezdett hozzám bújni közeledni és akkor gondoltam magamba sok gond nem lehet belőle ha engedem ! És akkor hozzam búj majd mondta hogy nem banta meg hogy elhivott majd szorosan megölelt ! És akkor elmentünk egy masik helyre és akkor ott addig bujt hozzam meg minden ameddig azt nem éreztem hogy itt az idö lehet meg kéne csokolni es akkor megcsokoltam es bele ment mert vissza csokolt ! Aztán a csok után kiböki hogy baratja van ! És lehet megbanja! Majd itt jön az rész amikor a baratnöjével beszélt erről ! És ő nem tudta de a baratnője elmondta nekem hogy bejövök neki! Csak ezt nem értem hogy miért csinalta ezt és miért várt eddig hogy elmondja



2020. máj. 26. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Vessző!! Találd már meg a vessző karaktert a billentyűzeteden, és használd megfelelően!

Egy tagolatlan, nehezen érthető hányadék, amit ide raktál most. Ne csinálj ilyet! Vagyis akkor ne, ha rendes választ akarsz kapni.


Amúgy...

Valszeg rib🤭nckodik a csaj. Tini, feszegeti a határait... depis is, meg önbizalomhiányos is. Azt keresi, aki/ami feltornázza neki ezt az önbizalmag. Tapasztalaglan, és nem gondol bele a következményekbe, csak hogy neki akkor és ott jó legyen.

2020. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Lehet tényleg bejöttél eddig is neki, de vedd azt is figyelembe, hogy most szakított a barátjával, ezért is jött össze valaki mással, hogy őt elfeledje és nem kizárt, hogy szeretet hiánya van és eléggé rosszul érzi magát és ezen oknál fogva (mivel szimpatikus vagy neki) nyitott feléd.


Ez azt jelenti, hogy 2-3 hónap elteltével (bár ez ember függő, lehet akár 2-3 hét is) már tulteszi az előző kapcsolatan magát és hirtenel rájön, hogy, a kémia valójában nincs meg köztetek, csak az akkori lelki állapota miatt cselekedett így.


Én remélem ez nem lesz így és tényleg egy nagyon jó kapcsolat alakul ki köztetek, de azért szerintem a megszokottnál jobban figyelj arra, hogy mit mond és hogyan viselkedik és törődj a lelkével, akkor is ha ő erősnek mutatja magát.

2020. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Hülye pics@, csak játszik veletek, kerüld el messzire!
2020. máj. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dugd meg azt dobd a pics@ba
2020. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!