Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is szokott olyan...

Veletek is szokott olyan lenni, hogyha sok időtök van akkor feleslegesen sokat gondolkodtok, és a végén már felborul a lelki békétek? Mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, dolgozok a nyáron, de sajnos csak egy alibi irodai munka, ahol szinte nem kell csinálni semmit egész nap, ezért mondhatni egész nap csak netezek és agyalok. Amikor hazajövök délután meg sorozatotok vagy ilyenek, de semmi érdemleges nem történik és csak agyalok, lehúzom magam, szinte depressziós leszek, mikor már több napja ez megy. Mit lehet ez ellen tenni? Próbálom lefoglalni magam, de sajnos addig úgyse lesz annyi dolgom amig nem kezdődik el a suli.

2021. aug. 9. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát mért nem mész valahova a barátaiddal legalább munka után? Nem lehet hamarabb hazajönni? Amúgy miféle munkahely az, ahol így szórják a pénzt?
2021. aug. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
nem agyalni kellene, meg sorozatozni hanem tanulni. Ennyi időm lenne, már rég vállalkozásomból tudnék élni..
2021. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyáron mit tanuljak, mikor azon kívül egész évben tanulok?
2021. aug. 9. 21:07
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Ne gondolkodj annyit. Igyál meg egy sört, aztán lazulj
2021. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#2. Persze. Nem úgy megy az.


Egyébként kérdező, én is így vagyok.

2021. aug. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát igen... egyedül meg kell tanulni boldogulni. Nem egyszerű.


Szervezz magadnak programokat! Amolyan kötelező jellegűeket próbálj meg!

Mozgásosak a legjobbak, azok töltenek fel leginkább. Túra, bicaj, strand/úszás, bármilyen sport/edzés. De találd fel magad, és be csak a gép előtt ülj!

Mehetsz akár kertészkedni is., de űzhetsz bármilyen hobbit. Engem néha a plázázás is feltölt

2021. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!