Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktál kezet mosni pisilés után?

Szoktál kezet mosni pisilés után?

Figyelt kérdés

Gyakran tapasztalom mindkét nemnél, hogy pisilés után "elfelejtenek" kezet mosni... Férfiaknál és nőknél is gyakran tapasztalom, hogy pisilés után egyszerűen csak kijönnek a tolalettből, mintha mi sem történt volna...

Egy haverom azzal védekezik, hogy neki tiszta a fallosza, mert minden nap fürdik és megmossa. Meg amúgyis nem markolja meg a falloszát, hanem csak a bőrt fogja meg.

Akkoris gusztustalan! Mégiscsak egésznap az alsóneműben van az emberek nemiszerve, és mindkettő nem nemiszervére így is úgy is fröccsen a vizeletből, ha pisil!

Ez olyan alaphigiénia, minthogy ebéd előtt is mosunk kezet és a bolti zöldségeket, gyümölcsöket is megmossuk felhasználás előtt!

Miért olyan nehéz legalább vízzel leöblíteni egyeseknek a kezét...?!

Volt egy szakács kollégám is, mikor még szakacskodtam, aki gyanúsan hamar jött ki a tolalettből... Szóvá is tettük neki, de állítása szerint mosott kezet...



2021. aug. 9. 21:22
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2021. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
91%

Szoktam. Mindig. Alap.

Én attól is kivagyok, hogyha van mosdó a WC-ben, mégse ott mos vki kezet, hanem végigtapogat száz kilincset a pisis (jobb esetben) kezével, és máshol, pl a fürdőben mos kezet.

2021. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
22%
Nem szoktam kezet mosni ürítés után, mivel nekem fontosabb hogy tovább megmaradjon a föld ivóvízkészlete minthogy ne pisis kézzel érintkezzek másokkal.
2021. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
26%
Otthon nem szoktam.Máshol csak azért,hogy ne szóljanak meg,de amúgy tök felesleges.Semmi bajod nem lesz tőle meg másnak se.Otthon amúgy az udvaron hugyozok,nem pazarlom a vizet a lehúzással.
2021. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Azért hozzátok se mennék ebédre, akik nem mostok kezet...🙄

Azzal aztán marha sok vizet pazarolsz, hogy 5 másodpercig legalább leöblíted a kezed...😑

Ne haragudj azok, de némelyikőtök rohadtul igénytelen...

2021. aug. 9. 21:38
 6/41 A kérdező kommentje:
*ne haragudjatok
2021. aug. 9. 21:38
 7/41 anonim ***** válasza:
30%

xD oké, most jobban érzed magad?

Azt csinálok amit akarok xd

2021. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Nem szeretem, ha más nem mos kezet.
2021. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Gyanítom, akkor ti lennétek a leghangosabbak, ha elmennének egy lángososhoz vagy egy látvány étterembe és a szakács pisilés után nem mosna kezet, hanem ugyanúgy gyúrná tovább a tésztát - vagy bármilyen ételt a mosatlan kezével csinálna tovább...

Az már nem tetszene, mi...?😉🙂

2021. aug. 9. 21:47
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem újdonság, hogy igénytelenek az emberek... Megfigyeltem, ha százalékot kéne mondanom kb. 80% számára csak dísznek van a csap. Egyébként előtte is meg kéne mosni nem csak utána, néha csodálkozok milyen szürke lé folyik le a kezemről egy-egy bevásárlás után. Most a covid balhé miatt néhány embernek sikerült a fejébe verni, hogy fontos a kézmosás, de így se elégnek.
2021. aug. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!