Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erről mi a véleményetek?

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Tavaly előtt voltam egy koncerten és most felmerült bennem egy kérdés.Volt egy 40 körüli nő előttem,akinek nagyon kellhetett pisilnie,ezért egész egyszerűen leguggolt üríteni kb 30000 ember előtt.Erről mi a véleményetek?

2021. júl. 24. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora tömegben, csak a közvetlen környezete láthatta. Nem mind a 30 ezer. Vélemény? A szükséges törvényt bont
2021. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

Az, hogy ez a látvány az sok férfit felizgatott, sok embert kényelmetlenűl érinthetett, de mivel nő nem akartak konfliktus helyzetbe kerülni és ha ugyan ezt egy férfi csinálta volna, akkor szinte biztos vagyok hogy minimum megverik és el is vitetek a biztonságiakkal ha megtudják oldani.


Hírtelen ezt a reakciót váltja ki belőlem, hogy eltudom képzelni hogy ezt egy nő megcsinálja bármi probléma nélkül, de én nem tudnám.


Ezért ellenszeves.


Amúgy csak akkor zavarna ha a pisi közvetlen közelében lennék vagy hozzáérnék már rám jön egy kevés vagy bele lépek.

2021. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Azért felmerült volna bennem, hogy biztos így kell-e ezt elintézni - főleg ha semmi jelét nem mutatja előtte, hogy hajlandó lenne átvágni a tömegen, hogy félrevonuljon.

Valszeg részeg lehetett.

2021. júl. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7%

"Az, hogy ez a látvány az sok férfit felizgatott,"

Ez most komoly? Én okádnék ezektől. Komolyan ilyenek a férfiak, hogy egy ilyen gusztustalanságra is felizgulnak, vagy túl sok gyakori szexualitást részt olvastok, ami miatt ezt gondoljátok?

2021. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

6# Nem magamról beszéltem, de ha felmész a netre van pisi sex kategória és rengeteg hasonló.


Vannak sokan akik fizetnének hogy ezt lássák vagy éppen hogy egy pici csepp rájuk menjen.


Szerintem ez a nőnék nincs így.


Vagyis nem hiszem hogy random az utcán vagy koncerten vizelő férfi izgalomba hozna egy nőt.

2021. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!