Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes nők miért tolják "fullba...

Egyes nők miért tolják "fullban a kretént", ha édességről van szó?

Figyelt kérdés

Munkahelyen, vagy bármilyen társaságban, vagy buliban megfigyelhető ez a jelenség. Valaki hoz tortát, fagyit, vagy akármilyen desszertet, erre mindig vannak olyan nők, akik agyondramatizálva a helyzetet, véknyított hangon előadnak egy nyafogó óvodást. Még csak nem is ilyen éretlen nők, hanem harmincas-negyvenes típus.

"Jujj, fagyiiiii, én is, én is, nyamnyamnyammm!" meg hasonlók, olyan hangon, mint egy megveszett pindúrpandúr. Mintha amúgy nem lehetne bármelyik boltban édességet venni, hanem valami isteni csoda lenne.

Esküszöm nem értem, de állatira irritál! Had próbáljam már megérteni, hátha akkor nem fog ennyire irritálni.



2021. aug. 10. 06:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Nem értem miért ebbe a kategóriába raktad ezt a kerdest.


De, hogy a kerdesre is valaszoljak. Nagyon sok no szereti hangoztatni, hogy milyen szigoru dietan van es hogy ő már milyen keves edesseget eszik, viszont egy ilyen alkalomnal ok esznek belole a legtobbet.


Mondjuk ilyen viselkedessel még nem nagyon talakoztam, mint amit leirtal, de rendkivul gyerekes.

2021. aug. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Régen nem foglalkoztak velük megfelelően, így előjön a gyerek.
2021. aug. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már én is tapasztaltam. Gondolom az édességet tudatalatt a gyerekkorhoz kötik, ezért egy akaratlan pszichológiai reakció áldozatai vagyunk mi, akik szintén ott vagyunk, csak bem gügyögünk.
2021. aug. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Mintha az én munkatársaimról beszélnél, pedig diplomások.. :D Néha én is megörülök, hogy úr isten, van egy kis csoki! Életet tud menteni szellemi munka közben, de ez a dedó.. visszamaradtak a fejlődésben, semmi extra! :D
2021. aug. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerencsére csak egy ismerősöm csinálj ilyet, valamiért úgy gondolja, hogy ez cuki.
2021. aug. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Örömüket kifejezve felhívni akarják magukra a figyelmet.

.

Mivel feltetted ezt a kérdést, bizonyítja, hogy sikerrel jártak.

2021. aug. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Persze, hogy sikerrel járnak, mert idegesít. Ha valaki hoz valamilyen édességet, akkor megköszönjük, megdicsérjük, hogy milyen finom és kész.

Engem ez az izzadtságszagúan mesterkélt teátrális viselkedés mindig is idegesített. "Jujjjjj torta, ideveleeeeeííííí"... Édesf@szom, felnőtt emberek volnánk, ne viselkedjünk már ilyen idiótán!

2021. aug. 10. 08:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem az idegesit mikor vki nagyon feltűnően utasítja vissza a finom kajat, de ugy hogy direkt mindenki hallja a szobába, hogy o diétázik es mekkora onkontrollja van xd
2021. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Én azt nem értem, vkit miért zavar az, hogy egy felnőtt ember nem egy begyöpösödött savanyú karótnyelt f..., hanem gyermeki módon tud örülni vminek.
2021. aug. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ma 13:42


Mert nem hiszem, hogy őszintén gyermekmód örül. Inkább megjátszott cukiskodásnak látom.

2021. aug. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!