Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik típusú nő a szimpatikus...

Melyik típusú nő a szimpatikusabb számodra?

Figyelt kérdés

A típus:

- extrovertált

- szeret emberek között lenni

- szeret bulizni, pörögni

- szeret a középpontban lenni

- magabiztos

- szeret beszélni, beszélgetni emberekkel


B típus:

- introvertált

- nem szeret bulizni

- szívesebben van egyedül, vagy max pár emberrel, akik közel állnak hozzá

- inkább filmez, olvas, rajzolgat, gitározik, tehát otthon tölti az idejét

- félénk, csendes


2021. aug. 10. 12:20
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, mindkettő ugyanolyan szép és csinos, tehát valóban csak belső tulajdonságok, személyiség alapján kéne eldönteni.
2021. aug. 10. 12:21
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
A félénket kivenném az introvertált oszlopból, nem vagyunk félénkek csak nincs kedvünk társasághoz sok esetben. Ez egyfajta önvédelem a nyugalmunk (egészségünk) és az ép elménk megőrzése miatt.
2021. aug. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
84%
B típus
2021. aug. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
48%
2 Hány millió nő nevében mondod ezt?
2021. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem introvertált típust írtam le, hanem, hogy ezekkel a tulajdonságokkal rendelkezik, többek közt félénk is. Szóval te csak ne vegyél ki semmit onnan, mert én határoztam meg, hogy melyik kettőből lehet választani :)
2021. aug. 10. 12:46
 6/29 anonim ***** válasza:
79%
B típus
2021. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
75%
B.
2021. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%

Nekem ez hangulatfüggő, én a 2 típus közt vagyok, ilyen C: ambivertált, szeretem a társaságot, de imádok egyedül lenni, beszélgetni is szeretek, de nem szájalok folyton, nyitott vagyok, de csak pár embernek.

Most ez egós lesz, de leginkább a magamhoz hasonló nőtársaimat preferálom, aztán a B jellegűeket, de az A típussal sincs gondom, csak valamiért nincs közeli barátom ebből a kategóriából.

2021. aug. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
3%
Ugye tudod hogy minden nő más? Nem csak A nők és B nők vannak, így a kérdés értelmetlen.
2021. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%

9, senki sem mondta hogy ez a ketto van, o most ezt a kettot hozta fel példának. pl szoke vagy barna lany? van meg mas hajszin is..


amugy lany vagyok, es hetero, de azert válaszolok. inkabb a 2., de a csendes, felénk tulajdonsagan csiszolnek valamit, hogy legalabb velem ne legyen az, mert azt nembirom…

2021. aug. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!