Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik típusú nő a szimpatikus...

Melyik típusú nő a szimpatikusabb számodra?

Figyelt kérdés

A típus:

- extrovertált

- szeret emberek között lenni

- szeret bulizni, pörögni

- szeret a középpontban lenni

- magabiztos

- szeret beszélni, beszélgetni emberekkel


B típus:

- introvertált

- nem szeret bulizni

- szívesebben van egyedül, vagy max pár emberrel, akik közel állnak hozzá

- inkább filmez, olvas, rajzolgat, gitározik, tehát otthon tölti az idejét

- félénk, csendes


2021. aug. 10. 12:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
94%
Nekem mindenképp a B típus a szimpatikusabb. Az A-val sincs bajom, de a túl sok pörgés számomra fárasztó.
2021. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
6%
Érdekes, hogy számodra csak ez a kettő embertípús létezik. Sok mindent megmagyaráz hasonló kondolkodású emberekkel kapcsolatban. De gondolom te is a kettő közül vagy valamelyik hiszen mindenki magából indul ki.
2021. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
86%
12, jajj de megsertodtel DE KI A FxSZOM MONDTA HOGY EZ A KETTO LÉTEZIK?? kérdezett valamit hogy ez vagy az.. nem mondta hogy csak ilyen nők leteznek. uristen mar diploma kell ahhoz hogy értelmezzetek egy kérdést?
2021. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%

#13


A két "típús" amit leírt ellentéte egymásnak. Miért nem keveredhetnének a tulajdonságok? A másik, hogy semmi sincs leírva sem a kérdésben sem pedig a leírásban, hogy ez csak egy feltevés. Konkrétan kijelenti, hogy ez a két típús van és válassz. Tehát akkor ki nem tud szöveget értelmezni?

2021. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
91%

#14, nem az vagyok, akivel vitázol, de légyszi hallgass meg!

A kérdező leírt 2 egymástól eltérő nőt. Létezik 2 ilyen nő, sőt, több nő is, akik pont ilyenek, mint leírja őket. A kérdező nem állította, hogy csak ilyenek vannak. Azt kérdezte, hogy, ha A és B közül kéne választani, akkor melyik a szimpatikusabb.

Én leírtam, hogy "köztes" vagyok, de így is tudom véleményt mondani eme 2 archetípusról. Neked is ennyi dolgod lenne, ha itt vagy, hogy válaszolj. Ha meg nem tetszik a kérdés, akkor ne szidd a kérdezőt, mert nem ártott senkinek!

2021. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
Ja én nem vitázok. Isten ments, hogy ilyen baromságon idegeskedjek. Értem amit mondasz de ez nem ilyen egyszerű. És szerintem lenéző a nőkkel szemben, hogy ilyen egyszerű halmazokba sorolják őket. De ne bonyolítsuk tovább.
2021. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Tevenyereggyarto ***** válasza:
92%

#16


“Ja én nem vitázok.”


Igaz, egy vitához érvek is kellenének :D Éreztem ,hogy valaki ilyesformán ki fog akadni a kérdésen… Hol írt olyat a Kérdező ,hogy csak ez a két típus létezik? Vagy ,hogy nem keveredhetnek a tulajdonságok? Vagy miből gondolod ,hogy emiatt lenézi a nőket? Ő csak felvázolt két típust s azt kérdi ,hogy ki melyiket s miért választaná. Ezer másik variációt lehetett volna írni, ezer másik egymással ellentétes párokat, de ő most csak erre a kettőre kíváncsi.

2021. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
Ahj hagyj már tökre nem érdekel. :D komolyan kár volt hozzászólni. Nem tudtam, hogy ennyi p*na szakértő meg p*nci segédmunkás van ezen a fos oldalon. :D Lapozzatok.
2021. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan a B, viszont volt kapcsolatom az A verzióval is.
2021. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
81%
A..
2021. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!