Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed erről a hívö...

Mi a véleményed erről a hívö irásról? Ne a helyesirast nezd hanem a szoveget. Milyen hívö?

Figyelt kérdés

Furcsa mindenbe a demonokat lassa



2,rész ,,,TUDOD MI TESZI TÖNKRE AZ ÉLETED,ÉLETÜNK???


A BŰNÖS KÍVÁNSÁG!!!- amely a legnagyobb SZÖRNYETEG.


Az első részt ott hagytam abba, hogy az óriások azok valójában a démonok. - JOZSUÉ megemlíti hogy volt egy ország akinek a királya óriás volt a neve; ÓG,és ezt az országot BÁSÁN- nak hívták.-5 Mózes, 3:13 - , és az egész Básánt, az Óg országát odaadtam a Manassé fél törzsének, ./ ITT AZ IGÉRET FŐLDJÉNEK elosztásáról van szó/-Ezt az egész Básánt óriások földének hívták.- TESTVÉREIM!!!- ORSZÁGUK VOLT,,ÉRTED EZT ??? - 5 Mózes, 3:3 - És kezünkbe adá az Úr, a mi Istenünk Ógot is, Básánnak királyát és minden Ő népét, és úgy megvertük ŐT, hogy menekülni való sem maradt belőle.- MONDJA JOZSUÉ. - 5 Mózes, 3:4 - És abban az időben elfoglaltuk minden városát; nem volt város, a melyet el nem vettünk volna tőlük: hatvan várost-

/ miii, ?? HATVAN VÁROSBAN ÓRIÁSOK ÉLTEK./ Argóbnak egész vidékét, a Básenbeli Ógnak országát.- De én nem a sokaságukra hívnám fel a figyelmeteket,hanem arra amire a SZENT SZELLEM mutat reá, az ORSZÁG NEVÉRE ; BÁSÁN,,,Huuu,,,- had emlékeztesselek benneteket,hogy a zsoltárokban,DAVID szája által egy PROFÉCIÁT mondat ki az Úr,,,MIT ? -

Ezt ; Zsoltárok, 22:13 - Tulkok sokasága kerített be engem, körülfogtak engem Básán bikái.

/ BÁSÁN BIKÁI?? =TEST NÉLKÜLI DÉMONOK,KIK ÓRIÁSOK VOLTAK TESTBEN / - Hmm,,,hol voltak,? Miről beszél itt a SZENT SZELLEM? ; Zsoltárok, 22:17 - Mert ebek vettek körül engem, a gonoszok serege körülfogott; átlyukasztották kezeimet és lábaimat.- UGYE FELISMERTED AZ ÚR A KERESZTEN.- Zsoltárok, 22:19 - Megosztoznak ruháimon, és köntösömre sorsot vetnek.- Ott akkor a bukott angyalok es hibrid lények Milliardjai voltak jelen,sőt!!! Belemehettek az Úr testébe,ezért volt olyan kinézete az Úrnak ; Ézsaiás, 52:14 - Miképen eliszonyodtak tőled sokan, oly rút, nem emberi volt ábrázatja, és alakja sem ember fiaié volt: MÁR az ALAKJA SEM VOLT EMBERI,es ; Ézsaiás, 53:2 nem volt néki alakja és ékessége, és néztünk reá, de nem vala ábrázata kivánatos!- Ézsaiás, 53:5 - És ő megsebesíttetett bűneinkért, megrontatott a mi vétkeinkért, békességünknek büntetése rajta van, és az ő sebeivel gyógyulánk meg.- TEHÁT, hogy értsük,azért vette magára a betegségeket,es minden szörnyűséget,homosexualitas,pedofilia,gyilkosság,paráznaság,gyűlölet hazugság, es mindenféle,gonosz démonok milliardjait,hogy azok ne tudjanak URALMAT VENNI TESTÜNKBEN,HISZEN Ő MÁR ELHORDOZTA= MAGÁBA ENGEDTE ŐKET. - Nos,,,ezek azok a CSÁBÍTÓK akik vágyakat, kivánságokat hoznak LÉTRE testünkben,tudva,mi az amit kívánunk. - MIÉRT teszik ezt?? Mert,mikor testben voltak,ők is az élvezeteket,szenvedélyeket keresték,es csinálták, még állatokkal is paraználkodtak.- De a tudatot az agyat is tudjak gondolatokkal befolyásolni

/ miert,ma nem teszik sokan ? /- Felmerül a kérdés ; MIÉRT NEM PUSZTITOTTA MÁR EL AZ ÚR EZEKET ??? - A válasz meg van ; Zsoltárok, 59:12 - Ne öld meg őket, hogy népem meg ne felejtkezzék; bujdosókká tedd őket a te hatalmaddal, és alázd meg őket Uram, mi paizsunk!- Hmm,, büntetésűl,ítéletre hagyta meg azoknak,akik nem FÉLIK,NEM TISZTELIK ISTENUNKET.- És azokból nem mennek ki,,,hiába űzöd őket,,,mert a gyulekezetbe is úgy jönnek,a testvérek hogy a vágyaikat nem engedik el. - Csak egyet mondok ; CIGARETTÁZÁS. - De ez még nem minden,amit szeretnék veletek megosztani,, evtizedek óta tanítok ezekről,,es videon megvan,, de hosszú))))) es így nem hallgatják meg ((((( hát leírom,,,igy rövidebb elolvasva,,,folytatás következik,,,KÜLÖNBEN ÉLET- HALÁL harc folyik velük (((((


2021. aug. 10. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírtam elolvasni, egyszerűen vállalhatatlan.

Aki nem tud helyesen írni és fogalmazni (nem betegség miatt), az szellemileg nincs azon a szinten, hogy érdemleges legyen egyetlen szava is. Aki írni nem tud, az tanácsot adni vagy mély gondolatokat se tud mondani. Értéktelen szóhányadék.

2021. aug. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mintha egy részeg fogyatékos írta volna.
2021. aug. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy nem az egyszerű, világos, könnyen érthető fogalmazás meggyőződéses híve.
2021. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
engem alapbol elegge fenyeget, amikor egy kisregeynt irnak az elkarhozasrol, teljesen random caps lockokkol.
2021. aug. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!