Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért panaszkodnak a magyarok...

Miért panaszkodnak a magyarok állandóan magyarországra?

Figyelt kérdés

Nézegettem egy youtube videót, ami budapestről készült, külföldi kommentek: de jó hely, szívesen meglátogatnám, imádtam stb..


erre a szokásos magyarok: legalacsonyabb fizetések, orbán, jajj de rossz itt és hasonlók.


Megnézel egy román, ukrán, orosz, akármilyen nálunk is szegényebb országot, ahol tényleg szegénység van azért, nem látsz ennyi negatív kommentet az ország lakóitól.


Tudom, hogy nem annyira rózsás itt a helyzet, de az egész térségben ilyen jóformán..



2021. aug. 10. 16:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
35%

a 6os mindent szépen leírt.


ehhez hozzátenném, h vajon milyen ország az, ahol 10 év orbán-féle ámokfutást és szabadrablást a lakosság nagy része tétlenül nézi, és még olyanok írnak, h a "jó az irány" ."hozzáállás kérdése", meg még mindig Gyurcsányoznak?


megkockáztatom, h ebben az országban a lakosság kb. 70%-a sík h_lye.

2021. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%
11es, ha jól sejtem te magadat a 30%-nak gondolod....
2021. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
59%
Azért, mert a magyaroknak semmi nem elég jó, és minden sz*r, és rossz. Sajnos ez nálunk népbetegség, de tisztelet a kivételnek. A kormányt szidni divat, mégha épp jót is tett, akkor is dögöljön meg (ez a dolga) alapon ugyebár. Divat nálunk a panaszkodás, a folytonos negativitás ilyenek vagyunk.
2021. aug. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Akkor költözz el innen és odakint meg felejtsd el a nyelvet.
2022. aug. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert a magyar ilyen...soha semmi nem jó neki. Külföldön ugyanezt teszik...
2022. szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!