Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az ember mit szeret a párján/p...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember mit szeret a párján/párjában? Miért szereti a párját?

Figyelt kérdés

Ugyan meglehetősen furcsa, és nem mindennapi kérdés, de normális válaszokat várok!!!!!!

Előre is nagyon köszönöm!!!!


2021. febr. 25. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
deffiniáljam a szerelmet?
2021. febr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Szeretem, hogy mindig meg tud nevettetni, hogy szépnek érzem magam mellette, mert ezt érezteti. Szeretem, hogy őt is vonzónak látom sok év után is. Szeretem ahogy rajongani tud dolgokért, pl Bud Spencer filmekért, fociért, amilyen lelkesedéssel beszél arról, ami tetszik neki.

Szeretem, hogy ilyen tájékozott, mindenhez hozzá tud szólni. Szeretem hogy néha kapok virágot csak úgy. Szeretem a mosolyát, a kacagását. Szeretem nézni ahogy az udvaron telefonálás közben képes fél órát fel-alá járkálni miközben magyaráz.

Imádom nézni ahogy főz, sokkal jobban áll neki mint nekem.

Meg még egy csomó minden, nem untatlak tovább benneteket :)

2021. febr. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki másért szereti a párját, ezt nem lehet általánosítani, mivel az emberek nem egyformák.
2021. febr. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Önmagáért. Egy csoda ez a nő.
2021. febr. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a viszonzást
2021. febr. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szeretem ennyire, mert nagyon jól tudunk együttműködni, és úgy szeretjük egymást, ahogy még soha senki mást. Megnevettet, mindieg meglep valamivel, igazi nőnek érzem magam mellette emberileg és szexuálisan is, imádom a huncut mosolyát, ahogy tud örülni egy szelet csokinak, ahogy rám néz, a gondolkodását, az értékrendjét, ahogy segítünk egymásnak mindenben, számíthatunk egymásra maximálisan, bármiről is legyen szó.
2021. febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!