Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » El lehet fogadni férfiként az...

El lehet fogadni férfiként az alacsonyságot? Úgy értem aki még nincs 170cm sem az egész életébe bánkódik rajta? Vagy egy bizonyos életkor után teljesen le van sz@rva?

Figyelt kérdés

2021. aug. 11. 21:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%

Aztán kibújik a szög a zsákból, hogy az emberünknek még olyan elhallgatott problémái vannak mint pl. társas kommunikációs készség hiánya, 0 önbizalom, vagy egyéb defekt”

Nincs tökéletes ember, mindenkinek van defektje. Mindenkiben lehet valami szrt találni…


“de a nők egyből levágják, hogy belül gázos a pali”

EGYBŐL??? Azért ne játszunk már istent…OK?

2021. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én látok alacsony (170 alatti) férfiakat is jókedvűen vonulni az utcán feleséggel, gyerekekkel.

Volt 160 körüli férfi munkatársam. Látszott az arcán a megbékélés, ő nem nézett vágyakozva felfelé a magasabb kollégáira, mint egy kisborjú. Nem tudom, hogy fejlesztette ki magában az önazonosságot, de valahogy normál méretűnek tűnt miatta.

2021. aug. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Teljesen igaza van az előzőnek! A nyolcas válaszolónak meg tuti találnánk minimum 3 defektet, ha jobban megismernénk!

Nincs tökéletes ember….

2021. aug. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!