Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj az szerintetek ha nem...

Baj az szerintetek ha nem szeretnék gyereket?

Figyelt kérdés
34 éves férfi vagyok nagyon sok párkapcsolatom volt de valahogy amikor a gyerek szóba kerül akkor nekem nem megy tovább. Nem tudok a gyerekekkel bánni ott tartok hogy a saját rokonomnál sem szívesen megyek látogatóba ahol kisgyerek van. Egyszerűen nem tudok velük bánni. Irritál a gyerek sírás a zaj meg minden. El sem tudnám képzelni hogy ha saját gyerek lenne akkor az a sok álmatlan éjszaka amikor a gyerek felébred és hasonlók. Tesóm nincs anyámmal élek apukám már meghalt.anyám vágyna az unokára de soha nem teljesül ez az álma
2021. aug. 12. 18:29
 1/10 Metionin ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Az lenne gond, ha ennek ellenére gyereket vállalnál. Én nőstény egyed létemre nem akarok, hasonló okok miatt plusz nekem ugye ott lenne a terhesség meg a szülés, amiktől minden porcikám irtózik. Nem kötelesség ma már a gyerekvállalás, hála az égnek. Keress olyan partnert, aki szintén nem akar.
2021. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, ha neked nem lesz gyereked.
2021. aug. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egyáltalán nem baj, vannak nők közül is többen hasonlóan.
2021. aug. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel baj, csak játssz nyílt lapokkal már az elejétől a kapcsolataidban.
2021. aug. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj, hogy nem akarsz. Csak ezt tisztázd előre a kapcsolataidban, úgy korrekt. Nők között is sokan vannak, akil szintén nem akarnak. Szerintem egy nagyon jó felismerés, ha valaki ki meri mondani, hogy nem akar, mert nem való neki. Sokaknak van, akiknek szintén nem lenne való, de nem látják be és megnyomorodnak lelkileg meg idegileg, mellesleg tönkreteszik a gyereket is. Az senkinek sem jó.
2021. aug. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A legkevésbé sem baj, ha nem szeretnél gyereket. A baj ott kezdődik, ha ezt nem közlöd a kapcsolat elején. El tellik 2-3 év, a nő reménykedik miközben megy az ideje. Ez leginkább egy 30 feletti nőnek gáz aki viszont vágyik gyerekre.

Keress hasonló ígényű nőt,és nem probléma a gyerek kérdés.

2021. aug. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj.
2021. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Az mindenkinek magánügye hogy szeretne e gyermeket vagy sem. Inkább ne legyen gyerek minthogy szenvedh tőle te is,meg ő is
2021. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az a baj, hogy nekunk kell megerősíteni hogy baj vagy sem. Nekem nyilván nem baj de kérdés, hogy szerinted is 100% hogy nem baj?
2021. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Èn sem szeretnèk. Alapból idegesít, a gyereksíràs, gyerekzaj.
2021. aug. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!