Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarországon vannak age-play...

Magyarországon vannak age-play party-k?

Figyelt kérdés

#Adult Baby #adult child #playdate
2021. aug. 12. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:

"A »korjáték« a szerepjáték olyan formája, amelyben az egyén úgy viselkedik vagy bánik a másikkal, mintha más korú lenne. Felnőttek között létrejövő és közös megegyezésen alapuló játék, amely nem minden esetben szexuális jellegű. Bármilyen életkor ábrázolása lehet célja, a csecsemőtől a gyermeken át az öregkorig. Általában ez magában foglalja azt, amikor valaki fiatalabbnak adja ki magát, mint amilyen valójában, de ritkábban előfordulhat, hogy idősebb szerepet vállal."

(Forrás: angol Wikipédia)

- erre gondolsz kérdező?

Én nem hallottam még erről a fogalomról, de ez valamiféle álcázott orgia, - már ha parti - burkolt bacchanália lehet. Egyszerűen a szexuális szerepjátékok egyik alfaja. (Tudom-tudom, oda van írva, hogy nem feltétlen, igen-igen, az wikipédiás illusztrációk sem a szexusra épülnek.)

2021. aug. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!