Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka annak hogy egy 17...

Mi az oka annak hogy egy 17 éves csaj felfogása, jelleme olyan mint egy 25-30 évesé?

Figyelt kérdés

Én 29 éves vagyok, a nővérét ismerem barátok vagyunk, és így látott rólam pár képet a húga, ismerősök lettünk facen, beszélgettünk is, már amennyire tudok egy ilyen idős tinivel, teljesen belém van bolondulva mondhatni, szeretne megismerni, a nővérét annyiból nem zavarja a dolog hogy ismer engem, és inkább én mint egy fiatal kölyök aki lehet párszor rámászik aztán megunja, ne adj isten besikerül valakitől egy gyerek, ahogy másoknál már 19-21 évesen, megtörténtek ezek.

Próbáltam lerázni, de tartja magát ahhoz hogy beszélgessünk, és lógjunk együtt aztán majd elválik, ne gondoljam ennyire túl, mondtam mindkettőjüknek hogy anyádék kinyírnak bennünket, én meg leégetem magam ekkora korkülönbséggel.


2021. aug. 12. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy leírtad, pont nem 25-30 évesre utal a felfogása, jelleme.
2021. aug. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De úgy beszél velem mint más huszonéves nő, amikor a nővérét megdumálta hogy videó üzenetben láthasson engem, belementem, és a beszédéből tiszta felnőttnek tűnt.
2021. aug. 12. 23:49
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Mert mindig a szüleivel van csak, sosincs fiatalokkal.
2021. aug. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Kép alapján beléd habarodott.

2. A nővérének rinyál, hogy játsszon kerítőnőt.

3. Nemet mondtál neki, erre könyörög és erőszakoskodik, hogy csakazértis.


Ha szerinted tényleg így viselkedik egy érett felnőtt nő, akkor ott nagy bajok vannak.

2021. aug. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebből a leírásból sehol nem jön le, hogy felnőttként viselkedne.
2021. aug. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted a 25-30 évesek így viselkednek, inkább veled van probléma.
2021. aug. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!