Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire fura, ha egy 17 éves...

Mennyire fura, ha egy 17 éves lánynak a "Csengetett Mylord? " az egyik kedvenc sorozata?

Figyelt kérdés
2020. máj. 8. 08:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%

Multkor volt itt egy kerdes a humorerzekrol, ahol sokan irtak, hogy az mennyire jo. Rakerestem, nem ismerem ezt a sorozatot 29 eves letemre sem, csak a cimet hallottam neha :D Nekem szemely szerint borzasztonak tunt, a poenok egyaltalan nem voltak olyan viccesek, de lehet azert nem utottek ugy, mert nem ereztem ujnak oket. Nehany “beszolas” ami elhangzott mint poen, azt siman hallom a barati tarsasagban is amikor viccelodunk egymassal, szoval mondjuk ugy, hogy nem uti meg annyira az ingerkuszobom, hogy ezt nezzem es nevessek is rajta. (Tarsasaban nyilvan mas, de ott is amikor valaki elejt egy szituaciora valami vicces beszolast, nem allunk neki hangosan nevetni.)


Osszessegeben nem tartom furanak, mert a humorerzek egy teljesen szubjektiv dolog, szoval nem erzem ugy, hogy ami nekem vicces, de masnak nem, vagy forditva, az fura lenne. Vagy ha nem azert nezed, mert vicces, hanem mert jo a tortenet, ennyire nyilvan nem astam bele magamat, hogy kideruljon, van-e valami komolyabb tortenete is a sorozatnak, de az is szinten szubjektiv, kinek milyen sztoriszal az erdekes.

2020. máj. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Az unokaöcsém 15 éves, ő is nagyon szereti ezt a sorozatot.

Engem fáraszt, szerintem unalmas és semmi vicces nincs benne.

2020. máj. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem fura.

Nekem is vannak még régebbi sorozatok is, amik tetszenek. Pl. a Waczak szálló.

De az angol humor nem mindenkinek jön be :D

2020. máj. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Semennyire, jó sorozat. Mellesleg ott van benne az Ivy-Twelvetrees szál ami egy kislánynak reményt ad a szerelemhez.
2020. máj. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem furcsa, de nagyon jó ízlésre vall. #1-es pont megfogta a lenyeget, hogy belenézett, nem tetszett. Ha ismerte volna a karaktereket, másként értékelte volna a poénokat.
2020. máj. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egyáltalán nem fura, én is nagyon szeretem.

19/L

2020. máj. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a sorozatot vagy utálni, vagy imádni lehet. Rengeteg rajongójuk van, a fb-on csoportjuk is van. Én imádom őket, de a humor befogadása mindenkinél egyedi, bőven elfogadom, ha valakinek más az ízlése. Jönnek megint Mo-ra, tuti ott leszek!
2020. máj. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura, csak nem gyakori. Én ilyen korban a Monty Python-t szerettem, meg most is.
2020. máj. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem fura, én is imádtam az angol humort tiniként.

Meg most is, de már nem olyan szinten

2020. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

Nem fura. Hunmoros és kellemes szórakozás és kikapcsolódás a -Csengetett Mylord?- sorozat.

Nincsen benne semmi különös, fura vagy szokatlan, hogy ez az egyik kedvenced.

Én is kedvelem ezt a komédia sorozatot.

33f

2020. máj. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!