Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy 17 éves...

Miért van az, hogy 17 éves fiúként bennem van egyedül annyi emberség a családból, hogy leöblítem a tányért/evőeszközt, mielőtt bedobom a mosogatóba?

Figyelt kérdés
A 21 éves nőverem (aki amúgy a takarítás nagy részét végzi), meg az apám folyton úgy teszik be a mosogatóba a tányérokat vagy akármit, hogy még rajta van a kajamaradék meg minden. Mondjuk ha vajas egy kés, akkor én soha nem dobom be vajasan a mosogatóba, hanem mondjuk előtte leöblítem melegvízzel. Ugyan ez a tányérokkal, meg minden. És ez valamiért annyira felidegesít, de én sem tudom miért. De szerintem nagyon undorító, hogy másnap meg nekem kell az odaszáradt kajamaradékokat lekaparni, ha mosogatok.
2020. júl. 30. 06:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Mert a többiek lusták.
2020. júl. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Ennyire unalmas a nyáriszünet?
2020. júl. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 nemaRendőrség ***** válasza:
78%

"Emberség"

Nagyon nem tudod mit jelent ez a szó.

Egyébként használj dörzsit, és kezd a tisztább dolgokkal

2020. júl. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%

2

Úgy tűnik igen, ezek otthon ülnek reggeltől estig, és ha úgy alakul, hogy le kell nyomniuk a kilincset néha, akkor kiborulnak és gyorsan kiírják itt magukból.

2020. júl. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Mert nem ők mosogatnak?
2020. júl. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ÉÉÉÉÉS, meg is jöttek a személyeskedő idióták :DD Képzeld, attól, hogy 15 percet elvesz az életemből a mosogatás 3 nap alatt, még rohadtul nem otthon ülök egész nap :D És had k*rjon már fel, hogy több éve ha mosogatok, folyamatosan ez van. De komoly ember lehetsz, ha reggel 7-kor gyakorikérdéseken kötsz bele másokba :DD
2020. júl. 30. 07:17
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
Én se öblítem le, és akkor mi van? Majd mosogatáskpr lejön.
2020. júl. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk szinte csak anyukám mosogat, senki nem szokott leöblíteni semmit, és mégsincs gond. Ezt onnan tudom, hogy mi megbeszéljük a családon belüli problémákat, nem a gyakorira jövünk fröcsögni, hogy a másik családtag mit csinál rosszul...
2020. júl. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem leöblíteni kell, hanem papírral letörölni az ételmaradékot, zsírt, mielőtt a mosogatóba teszed. Megelőzöd így, hogy elduguljon a mosogató és könnyebb elmosni is.
2020. júl. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%

Khm, hogy lehet, hogy a takarítás nagy részét a nővéred végzi, mégis te rinyálsz a vajas kés miatt, amikor a mosogatást 15 perc alatt elintézed???

Szerintem inkább te vagy a lusta.

2020. júl. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!