Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megyek az utcán,majd megtámadn...

Megyek az utcán,majd megtámadnak négyen mit tudok csinálni? Tudom védekeznek, ahogy tudok, de kíváncsi lennék a véleményetekre, ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
2021. aug. 13. 14:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#4 Vagyok.


A box semmit nem ér 4 ember ellen. Főleg ha azok tudnak is valamit.

Mint írtam én 12 éve járok kali edzésekre.


De akárki is akár mekkora, és akármit tud, az erőszakot mindig jobb elkerülni. Csakis akkor kell, ha muszáj.

2021. aug. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Metionin ***** válasza:
Kicsi vagyok és gyors, ha nincs lehetőségem a futásra akkor halál.
2021. aug. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Őrület, hogy az egyetlen értelmes válasz, a 7-es van lepontozva. Színtiszta tényeket közölt az ember, aztán szét van verve a piros a kommenten. Emberek itt tényleg ennyire sötétek? Érthetetlen.
2021. aug. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én csivavának képzelném magam és a az egyik nyakába harapnék, kitépném a fogammal a nyakifőerét.
2021. aug. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Négy az egy ellen? Vajon milyen esélyei lehetnének egyáltalán? Feltételezem egyáltalán nem , vagy csak nagyon kevés rutinnal rendelkezel a bunyó terén. Ha ez így van, és fizikailag sem vagy a topon, akkor a lehető legjobb megoldás a futás, vagy ha ez nem kivitelezhető, a behódolás. Ciki, de a négy elleni küzdelem, egy rutinos küzdősportolónak is sok lehetne.

Azt is feltételezem, hogy az ilyen bandákba tömörült egyéneknél, szúró és egyéb illegális fegyverek vannak. Szóval ha ellenállsz, kapsz egy kést az oldaladba, vagy boxerral a képedbe.

Jól hangzik hogy bokszolok és négy ellen is jó vagyok, de az utca nem a ring! Az utcán nincsenek szabályok, az utcán kések és ütlegek vannak, és nincs cheat kód meg plot armour mint a játékokban és filmeken. 10-12 év Kali edzéssel a hátad mögött azt mondanám, hogy keresd meg a főnököt és villámgyorsan tedd ártalmatlanná. Van neked 10 éved bármiféle harcművészetben? A kali nekem egyébként sűrű, sok hárítás, mozdulat, meg bot és késharc, szóval kell a 10-12 év hogy jó legyél, hogy esélyed legyen.

Szóval a javaslatom, fuss el, keress menedéket nyilvános helyeken sikíts- nem ciki- segítségért, hogy hívjanak rendőrt. Ha nagyon muszáj, és látod hogy ezzel megúszhatod, add át az értékeidet-már ha emiatt menne a balhé. Új mobilod lehet, de szar lenne törött bordákkal és kivert fogakkal szotyizni.


Én háromnál meghúzom a határt. Nem futnék el, na nem azért mert olyan bátor vagyok, hanem azért mert 120 kg-val az ember nem rohangál. Több mint 10 éve nem verekedtem, de akkoriban jól ment. Megváltoztam, elkényelmesedtem, de talán még van némi ütőerőm.

Ha a négyes 60-70 kg-os csírákból állna, azt mondanám "gyertek fszszopók, megbszlak bennetetek". Más esetben érdekes lenne a dolog az biztos.

2021. aug. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kali, hát persze... Chuck Norris itt mindenki.



A bokszolónak van igaza. Egy bokszoló nem bokszolgat, hanem egy ütéssel leterít bárkit. Úgyhogy irány bokszolni!

2021. aug. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Itt egy remek példa a kérdésedre, amely jól mutatja, hogy nem inden a karate. A túlerő, az túlerő: [link]
2021. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Utolsó: mert a tékvandó egyáltalán nem hatékony az utcán, azért.
2021. aug. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!