Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi idő alatt dolgoztátok...

Mennyi idő alatt dolgoztátok fel, hogyan kezelitek, ha szemtanúja voltatok egy halálos balesetnek?

Figyelt kérdés
Ma szemtanúja voltam, ahogy a Deáknál délután fél 6-kor halálra gázol a villamos egy embert. Elég megrendítő látvány volt. Most is ez jár a fejemben. Elég egy rossz döntés, és egy pillanat alatt vége az életnek. És a családja meg valószínűleg összeomlik a hír hallatán. Nagyon rossz ebbe belegondolni. Próbálom elterelni a figyelmem, de mindig az ehhez kapcsolódó gondolatokhoz jutok ki.

máj. 15. 01:43
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Én is szemtanúja voltam egyszer egy villamosgázolásnak. Pár napig elég rossz volt, de utána túltettem magam rajta.
máj. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Néhány nap volt.
máj. 15. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
92%

Én annak voltam szemtanuja hogy párom előttem ment motorral és kiment elé a kocsi, meghalt. Nekem kellett hozzá segítség.

Egy idegennél sztm más, de pár napig tuti szarul lennék.

máj. 15. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Én kiloccsant agyvelőt láttam egy kocsiban és véletlenül bele is tenyereltem autószerelő diák koromban. Még most is megborzadok harminc év múltán. Akkor olyan is volt hogy a rendőrség által lefoglalt autót vettem amibe valakit szitává lőttek de nem mondták el csak később jöttem rá amikor véres golyó ütötte lyukakat találtam az üléstámlámon a huzatot levéve.
máj. 15. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

Egy autós gázolást láttam,amikor az elütött nő kb négy méter magasan repült tíz- tizenöt métert és odavágódott az úttesthez.Szétment a feje.

Másik két halálos gázolást pedig én követtem el,mert régebben metróvezető voltam és ketten elém ugrottak.Nem tehettem ezekről.

máj. 15. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, nem volt halálos. Kórházba vitték
máj. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
84%
Ha úgy érzed, keress fel egy pszichológust. Valószínű tud neked segíteni.
máj. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolás koromban egy motorost gázoltak el néhány méterre tőlem, azonnal meghalt, én meg ha nem is kaptam sokkot, de irtózatosan nyomasztott a dolog. A szüleim pont a közelben nyaraltak én meg fogtam magam és csak úgy utánuk utaztam ilyen igazi minden fánál megálló vonattal. Az út, az újdonság, a beszélgetés emberekkel útközben segített elterelni a gondolataimat.
máj. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
75%
A helyi családsegítőkben általában van ingyenes pszichológusi segítségadás lehetősége.
máj. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Én azt néztem végig kb egy éve hog, egy kamion átmegy egy nőn aki kiszaladt elé, nem volt szép látvány. De nem is érintett meg különösebben, 2 perccel utána már nem izgatott a dolog annyira. Nyilván sajnáltam szegényt, de az én életemre a halálának semmi hatása nem volt.
máj. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!