Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ha börtönbe kerül...

Szerintetek ha börtönbe kerül Cameron Herrin, akkor a rabok bántani fogják?

Figyelt kérdés
A fiatal TikTok híresség halálra gázolt egy anyukát és egy kisbabát.
2021. aug. 14. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudhatjuk. De elég fura hogy csak azért mert helyes csökkenteni akarnak az ítéleten.
2021. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudhatjuk. De elég fura hogy csak azért mert helyes csökkenteni akarnak az ítéleten.


Igen , én is olvastam. Szánalmas. Néztem , hogy kik akarják csökkenteni a büntetését az embernek. Mind ilyen fiatal haspólós picsa akiket nem érdekel a 2 meggyilkolt személy. Csak azt nézik , hogy a gázoló szépfiú.Rá vannak izgulva a fiatal picsák.

Remélem nem fog kevesebbet kapni , a 2 elhunyt személy rengeteg le nem élt évtizedet vesztett. Akkor ő is kibír 24 év elvesztését az életéből.

2021. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon remélem,hogy ha csökkentenek is az ítéleten,a börtönben majd jól helyrerakják a hülyegyereket
2021. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Remélem, a felelőtlen hülyegyereket hülyére verik annyira, hogy többet ne ülhessen volán mögé.
2021. aug. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélem taccsra teszik a böriben. Vannak ott jó nagy négerek. Ha ki is jön élve, remélem egy roncs lesz belőle!
2021. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem hallottam erről az emberről soha,az ilyen nyomorékokat,hogy találjátok meg? Ja,tiktok híresség ha ha.


Csökkenteni az itéletet mert helyes? Aki csúnya annak meg növelni kell vagy mi? Ekkora baromságot! Remélem nem a bírók agyhalottak hanem a tizenéves rajongói akik ilyen baromságot találtak ki.


Amúgy remélem kap minimum 20 évet,leckének jó lesz. Utána élhet még 20-30 évet,feltéve ha nem verik agyon vagy nem lesz öngyilkos a rendszeres megerőszakolás miatt.


De szerintem az ilyen menő gyerekeket külön cellába rakják. Azért,hogy élve hagyja majd el a börtönt,ha beraknák a többi rab közé lehet pár napot nem bírna ott ki.


Örüljön,hogy nem valamelyik dél amerikai országban lakik,ott már régen felgyújtották volna a rokonok és az emberek, vagy a börtönben a rabtársak.

2021. aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Azt kéne börtönbe zárni, és ott agyonverni, aki állandoan azon élvezkedik, hogy a börtönökben meggyilkolnak valakit. Az ilyen csőcselék undorítobb mint a bűnözök.
2021. aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy a börtönben ő lesz mindenkinek a k*csöge. Vagy csak a bandavezéreké? Hmmm… az biztos, hogy mire kijön, nem a nők után fog menni 😅
2021. aug. 14. 22:19
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem írta azt,hogy ez mekkora élvezet lenne! Nem kell hülyeségeket csinálni és akkor az ember nem kerül olyan helyre ahol akár ilyen dolgok történhetnek vele.
2021. aug. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
És azért mert helyes az mégis milyen érv????!!!!! Hülyék a bíróságon is az biztos..
2021. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!