Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám rávenni, hogy...

Hogyan tudnám rávenni, hogy vehessek magamnak egy normális asztalt?

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem, ősszel kezdem az egyetemet. Eddig a nyár nagyrészét diákmunkával töltöttem, így elég sokat kerestem is (ahhoz képest sokat, hogy korábban nem volt ennyi pénzem). Anyám még általános elsős korában kapott egy íróasztalt, ami gyerek íróasztalnak számít a magassága alapján, meg a felülete sem nagy. Kinéztem magamnak egy jó íróasztalt, és nem engedi, hogy megvegyem, mert akkor a meglévőt fel kellene vinni a padlásra, amit szintén meg tudnék oldani barátok segítségével.

Alapból magas vagyok, az asztal meg alacsony. Ha a széket kisebbre állítom, akkor az nem kényelmes, ha magasabbra, akkor meg nagyon le kell görnyedni. (Gerincferdülésem is van, de az nem biztos, hogy emiatt)

Már azt is mondta, hogy tegyek alá könyveket, és úgy magasabb lesz.... (csak úgy meg billeg, és a felülete nem lesz nagyobb)

Ha a laptopot kitolom az asztal tulsó végére, amennyire csak lehet, akkor a spirálfütet lelóg az ölembe.


Hogyan tudnám rávenni, vagy megérttetni, hogy így nem jó?

Lehet, hogy ő ragaszkodik hozzá mivel azon tanult sokáig, de akkor még nem volt laptop, nekem meg kell a tanuláshoz (főleg akkor ha megint digitális oktatás lesz).



2021. aug. 14. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Egészségügyben szeretnél elhelyezkedni? Ápolóként?
2021. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Vedd meg, és állítsd kész tények elé
2021. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Hát ha ilyenekben is akadályoz, akkor nem nappalin kéne tanulnod, hanem munka mellett levelezőn, és önállóvá válni egy bérelt szobában. Így nem lesz életed.
2021. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Megveszed és kész. a régit meg nem a padlásra kell vinni, hanem kivágni a kukába.
2021. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1-nem. Állam és jogtudomány.


3-más dolgokban nem akadályoz, csak ehhez az asztalhoz ragaszkodik nagyon.

2021. aug. 14. 12:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel te kerested a pénzt csak vedd meg, a másikat meg tegye ahova akarja.
2021. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tárolja a saját szobájában, ha annyira ragaszkodik hozzá. Nem kell engedély ehhez, csak vedd meg és vidd haza. Visszavinni úgysem fogja, aztán majd belenyugszik ebbe a hatalmas változásba.
2021. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg, bele fog nyugodni előbb-utóbb. Majd meglátja, mennyivel jobb neked az új asztal.
2021. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Régi asztal,facebook,ingyen elvihető. Egy órán belül elviszik. Aztán megveszed a saját pénzedből amit szeretnél. Sosem fogsz így a saját lábadra állni. Hajrá.
2021. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem csak ehhez az egy asztalhoz ragaszkodik. Akkor meg tudnád oldani, nem ide írnál.
2021. aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!