Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Átlag alatti fizikummal az...

Átlag alatti fizikummal az normális hogy nem érzem magam egyenrangúnak más férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés
Nincs önbizalmam sem, a nőknek is elsősorban ezért nem tetszem. Egy átlagos fizikumú ember hozzám képest nagyon erős. Régen edzettem itthon de semmi haszna nem volt, plusz hízni is csak hasra tudok normálisan nem. Normális hogy rosszul érzem magam ez miatt? Esetleg ha kondi terembe járnék akkor ott tudnék fejlődni?
2021. aug. 12. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Igen.
2021. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

Igen.


Kezdj el ökölvívni. Kiváló kondit ad, gyönyörű izmokat, plusz megtanulsz bunyózni, mint állat, tehát bőven az átlag férfiak fölött leszel. Ezt tudod is, érzed is, más is érzi majd rajtad, s máris folynak utánad a nők majd.


Hajrá! 💪👊

2021. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Konditerem nem elég? Nem akarok másokkal megverekedni ha nem muszáj.
2021. aug. 12. 19:26
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem is azért kell járni ökölvívásra, hogy megverj embereket! 😱 Az csak egy amolyan bónusz skill. Jó lesz majd a tudat, hogy te azt tudod. Ha valahol elszabadul a Pokol, akkor tudsz magadra és a párodra vigyázni, miközben arrébb mentek. Én még sose bunyóztam utcán, pedig 15+ éve foglalkozom harci stílusokkal. Nem keresem én a bajt. De ha jönne, akkor állok elébe. 👊


Nyilván amúgy a konditerem se rossz, HA tudod, hogy hogy kell rendesen edzeni. Én azért is mondom neked a boxot, mert ott van edző, aki tudja, hogy mi a jó neked és hajt és biztat, érted. És bunyóst farag belőled, jó erőnléttel, állóképességgel. 💪

2021. aug. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Elérhetőek már pénisz növelő műtétek. A nők megérzik, ha nagy bottal jársz és híre megy. Kiakarnak majd próbálni.
2021. aug. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A pénisz,hogy jön most ide? :D


Amúgy állítólag olyan nagy növekedést nem lehet elérni,azt olvastam,hogy ilyen műtét a mikropöcsűeknek kell akiknek 10cm vagy kisebb.

2021. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha vissza taszító a külsőm számukra, akkor esélyt sem adnak. Lehetne nekem 25 cm farkam is. A külső dönt el mindent elsősorban.
2021. aug. 12. 21:19
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy jött ide, hogy mindig a boszot hájpolják, ha önbizalomról van szó, pedig az nem úgy megy, alkati kérdés.


Verekedős gyerekeket dobtak le a kluba bokszolni, hogy levezesse az energiájit, nem pedig önbizalom hiánytól szenvedő szerencsétleneket. Ezért jöttem a pénisszel, mert bagatel önbizalom növelésre.

2021. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még mindig nem vágom de mindegy.
2021. aug. 12. 22:55
 10/10 anonim ***** válasza:

Az önbizalmadat céljaid megvalósításával növelheted. Például egy kilátástalan helyzetben való megállás,szembenézés. Nem a dolgok szőnyeg alá söpörése.

Legjobb a tanulás, amikor nem azért tanulsz meg valamit mert kötelező, hanem önmagadért. Ez lehet sport is, akár boksz is.

A lényeg az önismeret szerzés, és akkor már van egy útirány ami felé mehetsz.

2021. aug. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!