Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A látszólag magukra nagyon is...

A látszólag magukra nagyon is igényes nők/hölgyek hogy hogy nem képesek a WC-t normálisan használni (tiszt.kiv.)?

Figyelt kérdés

Nálunk a munkahelyen jól szituált, jól öltözött emberek dolgoznak, nem is vagyunk sokan, a WC közös (tehát nincs női-férfi külön) és mégis többször fogadott az a látvány, hogy a WC összesz@rva, összepisálva, összevérezve. Múltkor egyik kolléganőm jött ki a WC-ről, én mentem be utána (a piszoárhoz), erre látom, hogy nyitva hagyta a WC ajtót és szembekacsintott egy nagy lehúzatlan kuladarab, a kuka mellett megy e véres tampon.


Egyik ismerősöm műkörmös, van saját műkörmös "stúdiója" otthon, és van wc a vendégeknek is. Ő is mesélte, hogy tip-topp cicababák, kifinomult, magukra szuper igényes nők is már hagyták ott nem egyszer a WC-t totál leamortizálva, még a WC oldala kívülről is le volt fosva.


Persze a férfiaknál is vannak ilyenek (eldugult piszoár, stb), de ismerőseim mindig a nőkre panaszkodnak, és én is leginkább a munkatársnőknél láttam ilyet, a takarítónő is mindig rájuk panaszkodik. Anyum anno a kórházban dolgozott, és ő is szokta mondani, hogy a személyzeti női WC 10-szer redvásabb volt mint a férfi.


Mi ennek az oka? Nektek van ilyen tapasztalatotok vagy történetetek?


Az ilyen magukra igényes nők otthon is összegittelve hagyják ott a budit?



2021. aug. 7. 12:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Unalmas már ez a fekáliás téma. Tényleg van igénytelen emberek, de valakire azt, mondani, hogy tutti, hogy te voltál, rágalmazásnak minősül.
2021. aug. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
És ezt miért nem neki mondod?
2021. aug. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
*vannak
2021. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
A nőknek fáj az igazság, amikor szembenéznek azzal, hogy vannak olyanok, mint a kérdező is, akik átlátnak rajtuk, akkor a nők már nem tudnak mit mondani... A nők mindenkitől elvárják, hogy istenítsék őket, be vannak sértődve, amikor valaki erre nem hajlandó.
2021. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"És ezt miért nem neki mondod?"


Volt már, hogy szóvá tették egyesek, a sztenderd válasz " a takarítónő meg dísznek van?"

2021. aug. 7. 12:08
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Én nem tudom sehol elvégezni a dolgomat, csak otthon, de hallottam én is ilyen horrorsztorikat, és van egy olyan elméletem hogy azért pisilik/fossák össze a vécédeszkát és a vécé környékét, mert nem mernek ráülni idegen helyen. Félnek a baciktól, ezért lebegnek felette, és megy mindenfelé. A közös dolgok meg olyanok (jelen esetben ugye egy közös vécé) hogy senki nem érez felelősséget, senkinek nem fontos hogy jó állapotban hagyja ott, mert aminek a takarításáért nem személyesen ő felel, az nem érdekli, úgy van vele hogy mivel sokan használják, úgysem tudja senki hogy ő mocskolta össze, aztán takarítsa csak ki akinek ez a munkája. Nem tudom elképzelni hogy otthon is ilyen állapotban van náluk a vécé. Ugye ott nekik kell tisztán tartaniuk, biztos vagyok benne hogy ott figyelnek rá.
2021. aug. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Van egy rokonom aki az a tipikus agyatlan szilikonos gumibaba.


Amikor nálunk volt és elment wcre akkor utána nem mosott kezet. Pfff... ezzel mondjuk csak magukat minősítik! Szóval mégsem olyan igényesek ők!

2021. aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebből látszik meg, hogy ki az, aki valóban igényes ember, és ki az, aki csak azt a látszatot szeretné kelteni.
2021. aug. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Én ennek pont a fordítottját tapasztaltam.
2021. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert lásd nem tökéletesek.
2021. aug. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!